SIA "AUTODEPO" - opel dizelits

Aizdzinu uz AUTODEPO jeb tauta pazistamu arī ka livanu autocentru savu lidz shim uzticigo opel dizeliti, jo ziemas aukstumos sakas problemas ar pielaišanu. Automašinu tur noturēja, divas nedeļas, nereti gan viņam braucu garam tapec novēroju, ka mans auto vairak staveja ara uz ielas neka servisa telpas. Kad beidzot atguvu auto lidzi viņam saņemu ari pamatigu reķinu nodomaju nu nekas vismaz tagad bez bedas varešu braukt. Bet neka nakošaja rītā opels atkal javelk. Kad sazvaniju autocentru atbilde bija vienkārša, kad izbraucat no servisa auto leca (loģiski, jo motors bija silts :D)...
Sapratis ka ar viņiem nekadu taisnibu nepanakšu, griezos pie draugiem, kas ieteica mazaku servisu, kas paldies dievam ar manu problemu tika gala par sapratigu cenu divu dienu laika mans opelits saka lekt ari aukstos ritos.
Ta nu lūk sanaca oficilais BOSH serviss, bet meistari laikam ar tiem gudrajiem kompjiem gala netiek :D