SIA Auto Universs - krāpšana

Nopirku lietotu auto. Pirkšanas brīdī neļāva uzsildīt, bija steidzīgs, aizbildinājās ka bākā nav degvielas, lai neizdedzina visu, negatīvi reaģēja uz piedāvājumu pieliet degvielu un uzsildīt kārtīgi. Pēc pirkuma un 5km nobraukšanas auto bija uzsilis un parādījās vārstu graboņa, pašreiz man progresā diagnostika un remonti ~300 EUR. Problēma arī ar sensoriem dzinējā. Iekšā pavecs un vājš, specifikācijai neatbilstošs akumulators (pie pārdošanas AH aizlīmēti ar cedeli, aizbildinājās ka negriež, jo stāvējis salā), jauns akumulators 60 EUR. Nestrādā aizmugures skaļruņi.
Negodīgs, slēpj svarīgākos defektus, norādīdams tikai uz acīmredzamajiem, bet tā runājot likās normāls čalis. Skumji.

W Watafuks 26.01.2019

Neļauj to šito un ko tik vēl ne, bet likās normāls čalis? Koaaa? Atbrauci no līvāniem ar pēdējo busu ka bija obligāti jāķer ciet tā mašīna?

M Māris Upesleja 28.01.2019

Pēc cik tieši automašīnu apskates skaitās normāli iegrabēt uz negodīgu tirgoni, tā lai nav jālasa kaut kāds mēsls no tevis ?

H hehe 27.01.2019

Nu nozombēja cilvēku! Nākamreiz uz apskati naudu neņem līdzi un neej viens kaut vai mammu ņem līdzi, bez jokiem.

R Rihards 28.01.2019

Labdien, Māri

Skumji, ja uzskatāt, ka tikāt piekrāpts. Pirmkārt, veicāt testa braucienu, kura laikā Jums bija pretenzijas par vējstikla atsilšanu. Salonā sāka ieplūst siltais gaiss, bet kopā konstatējām, ka uz vējstiklu gaisa plūsma ir par mazu, tomēr tas pamazām atsila. Tas liecina par to, ka dzinējs bija pietiekami uzsilis. Iebildumi braukt uz DUS un pildīt degvielu Jums tika paskaidroti, ka gadījumā, ja auto nepirksiet, būs nepieciešama atkārtota auto mazgāšana (bija slapjš ziemas ceļš, testa brauciens bija pa sniegotu ceļu). Arī auto izcelsme Jums tika izskaidrota un neviens neapgalvoja, ka auto ir veikta iepriekšēja diagnostika, un, ka viss ir ideālā kārtībā. Attiecībā uz akumulatoru - automašīna Jūsu klātbūtnē bez iepriekšējas sagatavošanās tika piestartēta bez papildierīcēm un Jūs skaidri varējāt redzēt, kāds akumulators ir uzstādīts (tam vēl bija klāt birkas). No sludinājuma tekstā minētās iespējas apskatīt auto uz pacēlāja Jūs pats atteicāties.
Skaidrībai precizēšu, ka pirkāt 2003.gada izlaiduma mašīnu par 1500Eur ar vairāk kā pusgadu derīgu TA.

Rihards, Sia Auto Universs

M Māris Upesleja 29.01.2019

Būtu pacēlis, būtu ieraudzījis VVT skriemeļa problēmu ? Diezi vai.
Sludinājums vēl ir SS arhīvā, paskatījos vēlreiz, nu tā skaidrībai. Paskaidro ne pārāk veikli aizfotošopēto "check engine" gaismu uz paneļa. Nez kāpēc iedomājos to paskatīties tikai vēlāk, kad tā man skaisti uzziedēja, domāju - nu nevar būt ka nebūtu sludinājumā pamanījis. Izrādās nepamanīju, jo bildē tai virsū ne pārāk veikli uzdarināts pleķis. Nu - tas tā, ja kādam te vēl šaubas par šādu vai tādu godīgumu ...

H hehe 29.01.2019

Ja nu kādam noder.
Kā es pirku savu pirmo auto tālajā 2012-

1. Mērķis - nopirkt lēt, bezproblēmu auto, savas un ģimenes pēcpuses pārvietošanai.
2. Nosaka budžetu- kabatā 1800ls, max cena 1200 ls un ne vairāk.
3.Auto- benzīns līdz 2litri, manuālā, ne vecāks 1998g, sanāca ka puslīdz dzīvu var dabūt mazdu no privata pārdevēja/ dīzeli neskatījos , jo neko no tiem nesaprotu, kā arī par tādu ciparu nekā laba arī nebija.
4. Meklēšana- sāku skanēt ss, izrakstīju, kas patika pēc bildēm un parametriem cenas kategorijā, sazvanījos un braucu skatīties, bez naudas un viens.
5. pirmā bija 626 - sedans, ap 160tk 2001 gada 1050ls, 1.8, ar webasto, vizuali bik apskrambāta, tehniski ok, rūsa zem motora pārsega, viss smuki, bet pāris reizes uzgāzējot apgriezieni nokrita uz 200 un tur arī raustījās, tas mani atgrūda no pirkšanas, lai gan nekas nopietns tas nav. cenu nometa uz 900, uz jaut kapēc pārdod- atbildēja, ka nopirka jaunāku, lai gan pašam mugurā panēsātas anglijā pirktas drēbes ar paplūkatiem apaviem- es nodomāju , ka atbrauca no peļnas šeit darbu neatrada pēc ilgāka laika tagad meklē naudu atpakaļ braukt, bet tas tā.
Otrā-323f lantis, 2.0, V6,1996g,ap 250tk vai pat vairāk, 900ls, piesaistīja dēļ motora, no attaluma jau ieraudzīju sporta tērpā nervozi pīpējošu vīrieti nu virs 20 g, apgāju apkārt, lietie rati, aprūsējuši bremžu diski, plaisa uz vējstikla, salons nekopts, pedāļi bez gumijas uzlikām, mašina tāpat ka īpašnieks radīja atgrūdošu effektu , lai gan uz bildēm bija odziņa un apraksts perfekts, uzreiz bij gatavs runat par cenu, tomer es nebiju ieinteresēts pat to iedarbināt, jo kā mērķis bij bezproblēmu auto ģimenei un pie tam šī bija diezgan šaura.
Trešā- 323f bj hetch,1.5l 1998g, 99tk, TA uz gadu, divas dienas ka parādījās , 1150ls, ziemas riepas, mašina laistās, motors kluss rūsa uz arkām novērsta, sliekšņi it kā ok, servisa grāmatiņa bez viltojuma pazīmēm, zobsiksna mainīta pirms 20tk, uzlīmes daudz un visur, kondicioniera uzpilde, eļļu maiņa, utt
Vizuālais man patika īpašnieks stāsta, ka sievas mašīna veda bērnus uz dārziņus 2 gadi kā lv no vāczemes, apskatījos neticēt viņam iemeslu neatradu sajūga pedālis padilis , sievietem patīk to paspaidīt lieki, skrāpējumi no nagiem zem šofera durvju roktura, kā arī sieviešu nagu atstāti griezumi uz centrālās atslēgas pults gumijas pogām.cenu nelaida zemē.
šo es arī nopirku- pēc 1000 km nomainīju eļļu filtrus, gada laikā salaboju slieksni uzsēdies biju uz akmens kupenā, Nebiju pamanījis pie pirkšanas- radio nebija oriģināls slikti ķēra radiostacijas novērsu to ar pastiprinātaju par 6ls, labotas pasažieru durvis ar labu špaktelslāni. Ideāls auto ne reizi nav pievīlis nobraucis jau esmu 80tk, reizi 10tk eļļa ar filtriem, sveces reizi 15-20tk nemaksā dārgi, gaisa filtri salona motora no ali par 6.75eur gabalā, ziemā ārā mīnus 20, 5min un jau siltums , patēriņs 7,2 l benz /100 tas gan ap 10 eur uz 100km sanak biju parēķinājis gadā regulāri braucot ar šo visi izdevumi ar benz, apdrošināšanu un TA nodokļiem 1500-2000 eur sanāk. nu ja vēl katru otro gadu sanāk metināt. Pirku bez krāsas biezuma mērītāja. Lielākais rēķins normālā servisā ar nodokļiem un servisa izdruku 300 eur metināšana un visa apkope uz TA. Un šis vēl skaitās lēts braucamais.

H hehe 29.01.2019

Un vēl, ja pērc no profesionāla pārdēvēja izpaliek tas posms, kad vari paskatīties uz īsto īpašnieku un iegūt papildus datus par auto. Pērkot dārgāku auto noteikti skataties ltab datu bāzi , un citas vietas, kā arī krāsas mērītāju līdzi, skrūves visas virsbūves daļas lai ir īstās nevis origin alumīnija uz ķīnu , taivānu nomainītas utt.