SIA Auto Nr. 1 - auto noma

Izīrējām automašinu no šis firmas. Problēmas radās jau no sākuma ar neizieto pagaidu TA. Divos e pastos norādītajā vietā un laikā firmas pārstāvis neieradās pēc automašinas.Kad izdevas sazvanit,tika atsūtīts cits cilvēks,kas pēc auto apskates automašinu pieņema,teica,ka drošības naudu uzskaitīs uz konta.Pagāja mēnesis,neviens pārstāvis neatbild uz tel.zvaniem,sms,e pastu. Kad trešai personai izdevās sazvanīt,tad sāka izteikt pretenzijas par nodoto automašīnu. Pēc tam zvanīju pats un telefons tika pacelts.iznomātājs savas pretenzijas pamatot īsti nevarēja,apsolīja visu nokārtot, ir pagājušas gandrīz 2 nedēlas,bet nekā.

Automašīna,kuru saņēmu nomā neatbilst atēla redzamajai. Automašīna ir apdauzīta no visām pusēm,šofera benķis ir no citas automašinas un praktiski visa virsbuve ir sarūsējusi,piekrāsota ar otu

T

Psihs 15.02.2012

Tā iet, kad izvēlas pašu lētāko piedāvājumu.Paldies par infu.Man arī drīzumā būs vajadzība noīrēt autiņu uz nedēļu, varbūt kāds var ieteikt sakarīgu autonomu.

A auto1 08.08.2012

Auto nr1
Labdien.
Man žēl kad jūsu pieredze ar auto nr1 bija tik negatīva.
Vadība veica izmāiņas auto1 nomā no marta. a/m ir vairāk un labākā stāvoklī.
Ja drošības nauda netika atgriezsta, lūdzu nosūtiet pavadzīmes kopiju uz [slēpt]@auto1.lv. Un atrisināsim šo problēmu pēc iespējas ātrāk.

T TAA 05.04.2013

Nezinu, kādas tur izmaiņas veikusi vadība! Mēs tikko arī nomājām auto. Pie nodošanas mēģināja piečakarēt vairākkārt (pieņēma pats īpašnieks!):
- par virsbūves bojājumiem (labi, ka es to jau pašā sākumā norādīju līgumā);
- par neesošu ātruma pārsniegšanu laikā, kad mašīna vispār atradās citā pilsētā!
kad neizdevās "dabūt" sodanaudu, tad sāka piekasīties pie tā, ka mašīna slikti tīrīta (tikko no automazgātavas!)

Neiesaku nevienam šo autonomu! Un pats arī nekad neizmantošu.

N nelaimiga.nelaimiga 23.07.2014

Pilnīgi tieši tāda pati situāija, kā augšējā stāstā. Īrēju mašīnu no šīs pašas firmas - SIA Auto Nr. 1. Pirmkārt, mašīna tika atvesta ar 3 stundu novēlošanos. Otrkārt, atveda pilnīgi citu mašīnu, šausmīgā stāvoklī, bet tā kā mums steidzīgi bija jātiek prom, ņēmām vien to pašu, jo cerējām, ka ir labi un godīgi cilvēki vēl palikuši un neejošu mašīnu neizīrē. Mašīna salūza jau 3. dienā un mums pašiem bija jāmeklē meistars, kurš labos. Labi, ka vaina nebija tik liela un atradām risinājumu, kā mašīnu dabūt stāvoklī, lai aizvestu atpakaļ uz Rīgu, jo sapratām, ka kuru katru brīdi mašīna var pilnīgi salūzīt. Tāpēc sarunājām, ka mašīnu nodosim ātrāk. Kad, par laimi, veiksmīgi tikām galapunktā, firmas adrese ir Rīgas raj., Mārupes novads, "Purvzīles" (burtiski 3min brauciens no lidostas), cerējām, ka atgriezīs naudu par to, ka atgriezām mašīnu 3 dienas agrāk. Naudu uzreiz pateica, ka neatgriezīs. Jautāju vai atgriezīs drošības naudu, teica, ka jā. Bet arī nekā, zvani tiek ignorēti.
Ļoti nožēloju, ka izīrēju šajā kompānijā mašīnu, visas brīvdienas bija sabojātas, nervi sabeigti.
Es ceru, ka nākošais "muļķītis" pirms mēģinās izīrēt mašīnu šajā firmā, pirms tam izlasīs šo un augšējo sūdzību, un tas vīņu pārliecinās neizmantot šīš kompānijas pakalpojumus.
Ja kāds cilvēks zina, ko šādā situācijā darīt un kā panākt, to, ka šo firmu aizklapē ciet, lai nemānītu cilvēkus, lūdzu iesakiet risinājumus! Lai vismaz citiem nesanāk tāda vilšanās :(