www.sudzibas.lv SIA Aterno Bezkauniba augtakaja mera!

SIA Aterno - Bezkauniba augtakaja mera!

Lasu sudzību par aterno un sanak ka ta nava vieniga, jo man ari bija problemas ar viniem. Es biju izpilditajmakslinieks viena pasakuma. Pec tam naudu nevareju ilgi dabut lai gan pasi kladzinaja ka nauda bus pec divam nedelam. Pec tam man necela klausuli bet pec tam kad aizgaju pie viniem man lika runat ar kaut kadu sefu kas vispar neka nesaprata. Pec tam man pasacija ka neesmu tur kaut ko izdarijusi ka vajag un man samaksaja mazak. Kops ta laika vienmer liguma ietveru zimigu teikumu lai mani neapcakare un nekada gadijuma nesadarbojos ar to kantori. Bezkauniba augtakaja mera!

ž žanis 10.07.2009

tieš tā! nu jau 2 mēneši naudu gaidu!

I Info 23.07.2009

Lūdzu kaut vienu vārdu uzvārdu, kurš naudu nav saņēmis vai saņēmis mazāk kā sākumā runāts ? No šīs kompānijas tā saucamie "izpildītājmākslinieki" saņem tik cik autorlīgumā atrunāts un noteiktajā laikā. Cienījamais komentētāj "tieš tā! nu jau 2 mēneši naudu gaidu!" .. Lūdzu stādaties priekšā, lai ir skaidrs kurš tad ir apbižots.