www.sudzibas.lv SIA "Asketic" Attieksme pret klientiem

SIA "Asketic" - Attieksme pret klientiem

Ar šo uzņēmumu vajag būt uzmanīgiem. Pirms darbu uzsākšanas nespēj nosaukt precīzas plānoto darbu izmaksas. Līdz aptuvenu izmaksu nosaukšanai paiet krietns laiks, turklāt tikai pēc tam pasaka, ka precīzas izmaksas Jūs varat dabūt, ja samaksāsiet mums par tāmes izstrādāšanu. Atkārtoti lūdzot, lai nosauc izmaksas ar kādām būs jārēķinās visticamāk saņemsiet tādu pašu atbildi kā es "Nupat bija saruna ar kolēģiem, par tavu projektu un kā tālāk risināt šo situāciju. Pēc sarunas sapratām, ka ņemot vērā līdzšinējo komunikāciju un saskarsmi mēs jūtam, ka mums varētu būt problemātiski komunicēt savā starpā projekta gaitā. Mēs novērtējam tavu interesi un novēlam tev veiksmīgu tālāko ceļu vizuālās identitātes un mājaslapas izstrādē. " Šajā gadījumā tā problemātiskā komunikācija ir tā, ka ja Tu kā klients sākumā gribi precīzi zināt cik maksās, tad Asketic kā izpildītājs to negrib rēķināt, jo pēc tam nevarēs darba procesā paprasīt vairāk naudas par darbu, ja darbi neritēs tik raiti, kā sākotnēji plānots. Par to pat pats darbinieks Asketic darbinieks izteicās "Precīzas izmaksas nevar nosaukt jo nevar precīzi paredzēt cik laiks būs nepieciešams. Ja nosauksim tagad izmaksas un vajadzēs vairāk laika veltīt darbam, būsim paņēmuši par maz.........."

E

Komentāri (1)

MZ412 04.12.2014

Reklāmas aģentūrās ir šāda darba specifika, proti, dizainera darba izmaksas rēķina stundās. Var, protams, klientam nosaukt aptuveno laiku, bet ne precīzi jo iespējams, klients sāks "čakarēties" un 8 stundu darbs izvērtīsies 20 stundu darbā. Problēma vienīgi varētu būt faktā, ka pieklibo projektu vadītāja darbs, kurš neprata to normālā veidā paskaidrot.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes