www.sudzibas.lv SIA ART Sliktas kvalitātes mēbeles, neatbilst pasūtītajam

SIA ART - Sliktas kvalitātes mēbeles, neatbilst pasūtītajam

Nesūtiet mēbeles no SIA ART (www.siaart.lv)! Ar Jums sakontaktēsies tāda Iveta Veismane Amirhanjans, kura sākotnēji (pēc sarunas, sarakstes ar klientu un skiču apskates, tāmes aprēķināšanas) nosauks citu cenu, taču, kad būs jāparaksta līgums, cena būs lielāka, ja nepiekritīsiet, zaudēsiet maksu par vizīti un visa pārmērīšanu (obligāts nosacījums). Pie tam ar mērīšanu viņai iet švaki, īsti neprot rēķināt. Ja neuzstātu, būtu uztaisījusi mēbeles neatbilstoši izmēriem. Pie tam kvalitāte gan pašiem meistariem, gan mēbelēm - drausmīga. Lamināts, no kā mēbeles tiek gatavotas - lētākais poļu, kurš zāģējumu vietās izdrūp, tāpat arī vietās, kur tiek skrūvētas skrūves. Ļoti tiek taupīts uz materiālu, piemēram, iebūvētā skapja dziļums ir par 10cm(!!!) seklāks nekā sākotnēji piedāvātais (tāmētais). Līdz ar to tajā neko īsti nevar ielikt. Skapja durvis bīdās slikti - ķeras viena aiz otras. Spogulis kustās, nav satura. Uz iebildumiem, zvaniem, rakstiem pēc uzstādīšanas un naudas saņemšanas vairs neatbild. Pie tam šī firma nemaksā nodokļus.

E

J janka1984 10.04.2013

Negribu nevienu aizvainot vai aizstāvēt, bet pēc rakstītās sūdzības izklausās, ka Esseler ir bijis ar augstām ambīcijām, bet zemu maksātspēju. Kā var mēbelei, kura jāizgatavo pēc individuāliem izmēriem, noteikt precīzu cenu pa e-pastu, vai telefoniski... Izklausās, ka viņš visu ir gribējis pa velti! Ja jau viņu mulsina, ka mēru noņemšana ir maksas pakalpojums, ja netiek noslēgts lūgums, vai viņš varētu maksāt par vācu vai itāļu laminātu, kurš ir 3 reizes dārgāks... Un ja, Eseller ir baigais matemātiķis, tad viņam būtu jāsaprot, ka iebūvējamā skapja dziļums nekad nesakritīs ar iebūvējamā skapja plauktu dziļumu, jo durvīm un sliedēm ir nepieciešami 10cm, lai varētu funkcionēt. Strādāju līdzīgā sfērā, interesanti kā man kā meistaram, kuru klients redz pirmo reizi var noteikt darba kvalitāti???

K kaspars. 23.01.2014

gribētu zedzēt bildes, pa teikto durvju, dauzīšanos un nekvalatatīvo abzāģēšanu, vai pat tam konkurentam fotoaparāta nava