www.sudzibas.lv SIA ART " Gi Работодатель не выполняет обязательств

SIA ART " Gi - Работодатель не выполняет обязательств

Работодатель на словах принимает вас на работу без оформления, после чего в случае какого либо недопонимания прекращают с вами все должностные обязательства. И кормят вас завтраками по выплате денег за проделанную вами роботу. Так-же у фирмы на лицо нарушения правил по технике безопасности для своих работников и большая текучка смены кадров.

P pantera7 22.10.2013

vot urodi

M May 17.05.2019

Taču Art & Gi tagad nomainījusi nosaukumu uz Max & Mark group. Paskatoties Max & Mark group mājaslapā ir jau pirmie meli, ķipa jau no 1997. gada viņi strādā :D :D Bet firma reģistrēta tikai 2017. gadā :D Pats tiku strādājis kad bija Art&Gi tikko pārnākusi uz Rīgu-mārkalnes ielu 10 un vismaz trīs reklāmas kuras norādītas Max & Mark group galerijā es pats metināju zem Art&Gi vārda gadus atpakaļ :D Īsti klauni. Tāpēc es domāju, kāpēc viņi tik ļoti meklē darbiniekus, Izrādās ka sākuši piekopt šmaukšanas taktiku. Kad jau nav kas strādā viņi aiz izmisuma nomaina nosaukumu uz Max & Mark group. Nez Saša arī tagad tur vēl rullē? Šmaukļi! Neejiet tur strādāt uz to žīdu kantori ja jums ir dārgs laiks un nauda!