SIA ARMAL Pāvels Maļcevs - apkraasana

Pāvels Maļcevs – valdes priekšsēdētājs
Tel: 27513145
e-pasts: [slēpt]@armal.lv

Ir sranijs apaksnieks, kurs apkrjaapj straadniekus, vienmeer atrunaajoties, ka nav naudas vai gaida paarskaitiijumu! Straadnieki straadaa bez liigumiem, radz, vinam negribas maksaat nodoklus! Vispaar ljoti bezatbildiiga persona!

A Adolfs 07.12.2010

Jaa, ir bijusi saskarsme ar so firmu, baigais bezprigelis! Nekad nav materials, ja nestradasi sestdienaas-naudu neredzeet kaa savas ausis! Pretigs tas Paavels ir! Firmai nav jaasucas Armal, bet Sia Baigannall !

ž žora 07.12.2010

tu ar kāju pirkstiem rakstīji šito?

J Jānis 07.12.2010

Valsts Darba inspekcija, iesaku piezvaniit. Rakstot sheit neko nepanaaksi, firma suuds un cilveeks suuds, bet mulku gana, kas uzkertos. Piezvani vai aizej uz VDI un nemiiz, tas Paavelu izmaaciis aatraak nekaa gaaniishanaas internetaa.

R Roberts 30.01.2011

Piekrītu, kaut gan man samaksāja, bet vasarā, kad iesniedzu atlūgumu, pēc tam mēģināju atgūt savu nodokļu grāmatiņu, bet vislaik atrunājās, ka grāmatvedei tur tas jāizdara, tad tas, bet tagad viņu vairs vispār nevaru sazvanīt.

Z Zinaida 30.01.2011

Kakie dengi?Eto moi brat, i vi mozete emu tolko otsosatj.