SIA ARIES - krāpšana

Esiet uzmanīgi pasūtot iebuvējamās mēbeles firmā SIA "ARIES" - KULDĪGĀ pie Jansona Jāņa. Pasūtīju skapi, iemaksāju 60% no kopējās samaksas, gaidu jau trešo mēnesi, bet skapja vēl nav. Uz zvaniem atbild, ka drīz būs, bet turpinās tas jau trešo mēnesi.

A Agnese 21.01.2009

Man gan uzstādija divās nedēļas un tagad vēl virtuvi pasūtiju vakar atveda piektdien samontēs bez problēmām. Laikam nemāki runāt.

G Gunta 02.03.2009

Nezinu, kā tad ar viņu jārunā, jo arī es samaksāju avansu, bet gaidu jau trešo mēnesi. Sola jau kuro reizi ka šodien atvedīs, bet atkal pieviļ. Nevarēju sagaidīt skapi, prasīju lai skaita naudu atpakaļ, arī to teica, ka esot atskaitījis, bet nezinu kurā kontā, ne jau manējā. Tā ka tiešām neiesaku pie Jāņa Jansona firmā "ARIES" kaut ko pasūtīt. Ar viņu kaut kas nav kārtībā, jo normāli cilvāki, ja reiz kāda aizķeršanās ir gadījusies, atvainojas, bet viņš pat nesaprot ka kādu ir apkrāpis.

S Sveta 03.03.2009

Agnese - Jums ir paveicies, ka Jūsu skapi uzstādīja laicīgi, un jums nebija jāuztraucās par savu naudu, kura bija samaksāta!Un kā, lai runā ar cilvēku, kurš solās jau 3 mēn., bet skapja kā nav, tā nav.

Par laimi, skapi nesen uzstādīja, tā kā tiem, kuriem nenoveicās tā pat kā man, jūtu līdzi, bet varbūt tomēr pēc trīs mēnešu ilgas gaidīšanas arī Jūs dabūsiet savu skapi.! :)

G Gunta 03.03.2009

Es tomēr skapi nesagaidīju, bet pēc trīs mēnešu gaidīšanas, pēc vairākiem atgādinājumiem, man atskaitīja atpakaļ naudu. Nu varu sākt visu no gala, sūtīt, gaidīt. Vai tādam uzņēmējam var uzticēties. Es jau gribēju lai man uztaisa skapi, ne aizdot naudu uz trim mēnešiem bez procentiem, jo līgumā pieminētie soda procenti uz viņu neattiecas, tas tik tā, skata pēc.

A Agnese 05.03.2009

nezinu gan man problēmu nebija un zinu ka mani paziņai arī taisiju un vis bija kārtībā bez problēmām varbūt jums vienkārši nepaveicās

V ValdisnoTalsiem 05.03.2009

Es tikai to labāko varu pateikt par Jāni un viņa firmu .Es pagājušo gadu pie viņiem pasūtiju četras reizes skapjus un kumodi ar naktsskpīšiem man vis tika uztasīts laikā un labā kvalitātē, mans kaimiņš pasūtija pie viņiem skapi lai gan pirms tam viņam taisija Rīgas firma, Jānis viņam esot uztaisijis labāk un lētāk .Sōgad mans dēls pasūtija pie viņa skapjus 2gb uzstādija laikā bez aizķeršanās un tagad pasūtija arī virtuvi. Taka varu tikai ieteikt šo firmu kā labu un korektu.

G Gunta 09.03.2009

Kādam jau arī droši vien paveicās, bet Kuldīgā, aprunājoties ar citiem, kam ir bijusi darīšana ar Jāni Jansonu, bieži vien dzirdu sliktas atsauksmes par viņu, tieši par kavēšanos ar pasūtījuma izpildi. Žēl ka neiedomājos pirms pasūtīšanas painteresēties par šo firmu, jo atstāja jau diezgan labu iespaidu. Ja vēlaties pārbaudīt kā viņš strādā varat jau sūtīt, varbūt trāpīsiet starp tiem, kam izpilda laikā. Ja nē, paši vainīgi. Vēlu veiksmi.

U Uldis 13.03.2009

Nu kā lai skaistāk izsakās par šo "brīnišķīgo" firmu..!!! Pasūtījām durvis 3 mēnešu atpakaļ vēl līdz šim brīdim nav uzliktas - katru reizi kā zvana - atbilde viena - okay būsim pie Jums pēc pāris dienām piem.. trešdiena (protams ka neviens neatbrauc)..! Ļoti iesaku nevienam ar šo firmu neiesaistīties, ja nevēlaties savu nervu sistēmu sabeigt...!!!
P.S. Paldies tev Jānis Jansons (SIA „ARIES” valdes priekšsēdētājs) par brīnišķīgo sadarbību - vēlu tev ātri bankrotēt...

E Es 31.07.2009

Jā, patiesībā cilvēkiem nevajag viņam uzticēties, it sevišķi, ja viņš stāsta, ka sadarbojas ar RIPO, viņš vairāk nav Ripo dīleris, to pašu parādu dēļ. Tā kā krāpnieks viņš ir liels, jābrīnās kā vēl var brīvi pārvietoties pēc klientu apkrāpšanas.
Skapi neesmu no viņa pasūtījis - esmu viens no Ripo.

K Kārlis 13.08.2009

Jā man ar skapim bija jābūt uzstellētam jau pirms 1 mēneša, un kā nēsmu saņēmis savu skapi tā nēsmu. Jātliek jau tikai gaidīt, vai arī tiksimies tiesā!

J jana 23.08.2009

Mīļie cilvēki labāk savu negatīvismu atstājiet pie sevis un paskatieties uz sevi, jūs arī noteikti, ka neesat nekādi eņģelīši!!Un Uldi ar tādiem vārdiem nemētājas, dzīve ir kā bumerangs un skaties, ka pašam reiz dzīvē nesanāk bankrotēt jebkādā situācijā!!
Personīgi es par šo cilvēku nevaru neko sliktu pateikt!!!Katram ir problēmas!!!
p.s.komentēj ''Es'' cik zinu viņš vēl sadarbojas ar Ripo!!!

A Andris 06.09.2009

Es atvainojos, bet Jūs Jana laikam esat ļoti labs Jāņa Jansona draugs vai kāds ģimenes loceklis ja uzskatāt šo cilvēku "uzņēmēju" par godīgu vai vienkārši cilvēku ar kautkādām nebūtiskām problēmām. Tas neatbrīvo viņu no atbildības, par to kādā veidā viņš izkrāpj cilvēkiem naudu apsolot izgatavot cilvēkiem mēbeles... Viņš ir krāpnieks un melis, cilvēks kurš domā ka gaidīt viņa izgatavotās mēbeles 3, 4 vai pat gadu ir normāli un ka tā ir neliela aizķeršanās. Es savus skapjus arī gaidīju kādus 4 mēnešus, bet tikai nesen kā atguvu naudu (bet ne visu) caur tiesu izpildītājiem...Iesaku ikvienam, kurš ir apkrāpts un gaida savas mēbeles ilgāk nekā līgumā noteikts grietsies attiecīgajās iestādēs citādi tas vilksies mūžīgi...Ceru ka Jānim Jansonam izdarīju "labu" reklāmu gan LNT gan laikrakstā "Kurzemnieks" ... Neesmu ļauns cilvēks bet ĻOTI ceru ka viņš kādudien uzrausies uz kādiem nopietnākiem cilvēkiem...viņš to ir pelnījis!