Sia Apollo Kino - Krāpšana

Apollo kino apzināti maldina cilvēkus, neskaidri norādot, kurā kinoteatrī notiks filma, tā izkrāpjot naudu un nodrošinot peļņu neefektīvām filiālēm. Par negodīgu komercpraksi gatavoju kolektīvu sūdzību. Ja esiet arī šī uzņēmuma apkrāpts šī vai cita iemesla dēļ, lūdzu rakstiet.

K Katrīna951 08.01.2024

Pērkot biļetes taču ir redzams kurā vietā notiek seanss.

S Sidraboti 08.01.2024

Diemžēl informācija norādīta ļoti neskaidri. Pats kinoteātra darbinieks apliecināja, ka ļoti daudzi cilvēki pieļauj šo tā saucamo kļūdu, kas liecina par kino teātra apzinātu rīcību, lai šīs kļudas nevis novērstu, bet veicinātu.

S Sidraboti 08.01.2024

Kā arī darbinieku attieksme šādā situācija bija pilna necieņas un ļoti aizvainojoša. Kopumā radās sajūta, ka atrodos kādā mazattīstītā valstī nevis vietā, kur cilvēkam, cieņpilnai attieksmei un cilvēktiesībām ir vērtība. Nekas vairs šo kino neapmeklēšu. Labi, ka ir Rīgā cita uzņēmuma kino, kir ir daudz labāka attieksme pret klientu. To cik skaidri norādīti noteikuni, lai vērtē PTAC. Tāpēc tiek gatavota kolektīvs pieteikums.

Z Zintakaszin 08.01.2024

Piekrītu šai sūdzībai. Arī esmu novērojusi šī kino ļaunprātību. Nezināju tik ka to sauc par negodīgu komercpraksi. Kā varu pievienoties sūdzībai, mana pusaudze arī kļūdijās pērkot biļetu un tika rupji atšūta :(