www.sudzibas.lv SIA Anada Darbs veikalā "Lats"

SIA Anada - Darbs veikalā "Lats"

Vēlos pabrīdināt cilvēkus, kuri grasās iet strādāt SIA ANADA (veikals Lats), kas atrodas Institūta ielā, Stopiņu novadā. Kopš paša atvēršanas brīža viņi meklē jaunus darbiniekus, nav arī brīnums, ka meklē, jo neviens tur negrib strādāt. Visi jaunie, kuri atnāk pēc mēneša tiek izmesti ārā un ne jau tāpēc, ka slikti strādā vai tml. Es pat nezinu iemeslu kāpēc viņi tā dara. Ja pats negribi iet projām, tad viņi piespiedīs, izdomās kaut kādu pasaciņu, piem., ka kaut ko sasiti vai nozagi. Un pierādi, ka tā nebija. Ja neticat,aizejiet pastrādājiet un redzēsiet kas notiks pēc mēneša.

A Alens 20.08.2013

sviestabeka, pilnībā Tev piekrītu!

A Alens 02.09.2013

Kur tad pazuda sviestabekas komentārs? Sestdien vēl bija.

A apkrapts darbinieks24 19.01.2017

Neiesaku nevienam iet tur stradat it ipashi par kasieri !!! tur strada Krapnieks uz krapnieka nauda iet garam kasei no kases naudu zog veikalos apsargu nav tapec ja bus kaukadi urali veikala cinities par dzivibu vajadzes pashu spekiem vadiba ir elliga est dod pusdienas vecos norakstitos salatus

I Inta Cirule 28.07.2017

Nedod vispār ēst un arī nav laika paēst