www.sudzibas.lv SIA AMID BŪVE Ēkas renovācija par ES līdzekļiem

SIA AMID BŪVE - Ēkas renovācija par ES līdzekļiem

2012. 16.maijā SIA AMID BŪVE uzsāka renovācijas darbus Rugāju novada,Rugājos,Skolas ielā 6 ,ko līdzfinansēja ES. Nav vispār saprotams,kā šāda firma var piekļūt pie ES projektiem. pārskaitīšu tikai dažus piemērus: 1.Darbu uzsākšanai firmai līdzekļu vispār nav, gaida, kad pasūtītājs iemetīs tā saucamo avansu. 2.Firmai nav iespējas nodrošināt ar normālām (metāla) stalažām.Montējām un demontējām koka stalažas sešas reizes(stalažu platība ,ko iegādājās firma apm.180 kv.m. Ēka 3-stāvi,pl. 1000kv.m.)3. Darba nobeigšanai bija nepieciešams iegādāties krāsu apm.60 litri. atkal dīkstāve(3 nedēļas),jo SIA AMID BŪVE nav naudas (apm.200 Ls) par ko nopirkt.4.Palodžu montēšanai montāžas putas tika paņemtas uz parāda (40 Ls) SIA Ozolmājas,celtniecības veikālā ,vēl līdz šim brīdim 20 Ls nav nomaksāti.5. Tika nomainītas pagrabu ieejas durvis ,kad darbs tika pabeigts durvis strādnieki aizslēdza, līdz šim brīdim atslēgu nav pie mājas iedzīvotājiem. Ja šis raksts interesē kādu no valsts vai varas iestādēm,esam gatavi sniegt detalizētu informāciju par pārējiem SIA AMID BŪVE pārkāpumiem uz šī objekta.

O