www.sudzibas.lv Sia "AMF Almera" Algas tiek samazinātas bez brīdināšanas

Sia "AMF Almera" - Algas tiek samazinātas bez brīdināšanas

Algas tiek samazinātas bez brīdināšanas. Priekšniecībai nekas neintresē. Visas firmas problēmas tiek risinātas uz pārdevēju algām. Neciešami tur bija strādāt. Ja pat brīvdienā var zvanīt un saukt uz darbu. Pavēlēt strādāt pat Rīgas otrā pusē līdz naktij. Briesmīga vieta.

A Anastasijs 14.10.2008

Pilnīgi piekrītu. Viss tiek risināts, lai par jebkuru cenu noildzinātu šīs firmas dzīvi un lai "saimnieks" varētu izsūkt no firmas vēl kādu pēdejo latiņu. Tik daudz veikalu un nekad nav bijusi neviena reklāma. Firma bankrotēs, darbinieki cieš un "saimniekam" vienalga - tāda attieksme ir "Almera".

D Dina 05.11.2008

oo jā.Es tur stradaaju un algas pielikumu savu muuzzu necerēt.Algas tika novilktas utt.cenas tiek uzpuustas ar katru meenesi.briesmiigi..ejot tur iepirkties mees parmaxaatu nenormaali

L Lilija 17.02.2009

Man jau izskatās ļoti aizdomīgi tas, ko jūs te rakstāt! Nostrādāju tur gandrīz 2 gadus un esmu apmierināta! Tas ir mans labākais darbs! Es ar lielāko prieku ietu atpakaļ, bet diemžēl laiki ir citi un arī firmai ir grūti, tāpēc jau tās algas arī nogrieza. :( Visiem tā ir, ne tikai jums!

Algas pielikumu saņēmu regulāri, vienmēr varēja sazvanīt priekšniecību un atrisināt visus jautājumus, arī vienkārši parunāties, viņi atbalstīja grūtos brīžos. Arī apsveikumu un dāvanas ne tikai Ziemassvētkos un Jāņos, bet arī darbinieku dzimšanas un vārda dienās! Mani lūdza aizvietot darbiniekus citos veikalos, ja kāds saslima, vai gribēja brīvdienu, bet piespiest neviens nevarēja, ja man nebija ērti tur nokļūt, tad es atteicos! Tā pat vienmēr bija iespēja iegūt virsstundas un piestrādāt citos veikalos vai noliktavā. Super! Nekādu problēmu ar algām, viss likumīgi un ar nodokļiem (tāpēc jau viņiem ir tik grūti). Strādajot tur bija pilnīgi droša sajūta, ka dabūšu savu naudiņu un rīt man vēl būs darbs!

Arī prece laba, augsta kvalitāte par saprātīgām cenām. Ja jums nepatīk cenas, salīdziniet ar cietiem veikaliem un ja vēl joprojām ne[patīk, tad iejiet uz tirgu!

Vienmēr atbalstīšu šo firmu iepērkoties tur! Malači! Turaties! ;)

G Griels 07.04.2009

Lilija! Vai jūs maz zināt pa kādām cenā tas viss tiek iepirkts? Laikam jav nē! Uzcenojums ir absurdi liels salīdzinājumā ar iepirkuma cenām! Un mana draudzene tur nostrādāja 3 gadus! Tagad alga ir 80 sant. uz rokas +2 procenti no ietirgotā(Netto). Itkā nekas traģisks, bet viņa nostrādāja virstundas visu mēnesi un tagad dabūja 85 ls! Prasīja kapēc tik maz. Atbilde: Nepatīk ejiet prom!

. ... 15.05.2009

Arii es strādāju Almerā, Spice, Nostrādāju 2 gadus.alga sanaca smuka tikai tad kad tu biji nostrādājis 260 h menesi, un par visrstundam piemaksa nevarej buut ne runas.Vieniigasi, ka tur bij super-tie bij mani kolēģi, ar kuriem joprojām ir super atieciibas:) Pats Almers nemak vadiiit Firmu, un gramatvede tur ir mulke.