SIA "Alta'S" kafē-bārs "Altiņš" - Serviss

Par šo kantori man gan ir kas sakāms. Pilnīgi riebst tur iegriezties. Šodien iegāju...(21.09.2011) 1.kārt tualetes smird, wnk gribas pagriezties un jau iet laukā. 2.kārt ejo līdz sadalei bārmene un kasiere skatās uz mani ar baltu aci, ne labdien ne sveiki, tāda sajūta radās ka es viņām būtu piecīti parādā...3.kārt meitene pie sadales stāv un skatās, likās ka viņa nemaz nesaprot ko es no viņas gribu. 4.kārt - kasiere - skatās uz mani un vēl k-kādai, acīmredzot, kolēgei hihinādama k-ko čukst. 5.kārt ēdiens - nu es neticu ka šī pārtika bija svaiga, salāti saulojušies, krējums jau bija ierūdzis, karbonāde apkaltusi (kā jau parasti ja ēdiens nav pirmā svaiguma) kartupeļiem sāls piegāzta tik daudz ka acīs cirtās, sula - Yuppi...Beigās pazūd elektrība, darbinieki skarida, galdi netīri, pa kafeinīcu valkājas bomži...
Sieviete, tāda padūšīga, blondiem matiem ar visu formu stāv un mierīgi klačojas ar savu paziņu. Darbiniekiem pat vārda nozīmīšu nav, pat nezinu ko lai uzrunā, formu nav, katrs staigā kā grib...

Vēl iepriekšējo reizi sēžu pie galdiņa ēdu, dzirdu sieviete sāk bļaut uz saviem darbiniekiem, laikam priekšniece. Uzreiz gribas piecelties un iet prom. Acīmredzot tur nav neviens kompetents cilvēks, mērkaķi vien strādā, Bonusā vēl manāmi iereibusi pavāre staigā apkārt, ēdienā bija mats, kad nesu atpakaļ teica ka tas noteikti manējais un negribēja maiņit porcijas, piebildīšu ka mana matukrāsa ir blonda...Ir 21.gs bet tur akmens laikmets. Par labu servisu neviens neko nezin, ar cilvēkiem nemāk komunicēt ne darbinieki, un acīmredzot arī priekšniecība nē.

Tāpēc mīļie cilvēki lai nesabojātu sev dienu, apetīti un tā tālāk apdomājiet kārtīgi kur pusdienot.

D

K KKK 21.09.2011

Po moemu eto takoj bomzatnik! Mimo protivno prohoditj! Ne govorja uze, 4to bi tuda zajti!

L Liene 21.09.2011

Vispār tur jau vairākus gadus ir haoss :) Kad tikko atvērās šis kafūzis, bija tā neko-tiešām garšīgi un patīkami ieiet.. Bet tgd-iet tie, kas nezina, kur var labi paēst.. Ejiet uz "Pajumti".. Tur bišku dārgāk, bet nesalīdzināmi garšīgāk.. Mm.. Ja cieni sevi, tad neej uz Altiņu! :)

T Točno 21.09.2011

Bābiešim vispār nav ko vazāties pa krogiem!