www.sudzibas.lv SIA Alfa Ltd paņem naudu, bet preci nepiegādā SIA Alfa Ltd paņem naudu, bet preci nepiegādā

SIA Alfa Ltd paņem naudu, bet preci nepiegādā - SIA Alfa Ltd paņem naudu, bet preci nepiegādā

Veicu pasūtījumu, samaksāju un tad sākās.Solīja datumu kad piegādās, pazuda, zvanam, klausuli neceļ.Tad paceļ, neesot bijis mans izmērs, būs līdz tādam datumam.Nav, rakstam e pastus, zvanam, laikam piefiksēts numurs, klausuli vairs neceļ un uz epastu neatbild.
NEPASŪTIET šeit neko, jūs elementāri apčakarēs.Par zagšanu laikam nevar nosaukt, jo paši labprātīgi maksājam.Kontaktpersonas tur ir Gaļina/uzvārdu nemin/ un Romāns .

I

1 112 01.04.2011

Brauciet uz viņu veikalu, kas ir matīsa ielā 23, gan jau tur varēs sastapt šos biznesmeņus!
Dīvāni.lv SIA Alfa LTD salons, Matīsa 23, Rīga
Protams, ir nomainījuši uz sia''Divani.lv'' gan jau presonāls 1:1 vienāds ar to alfa ltd

L Liene 07.04.2011

Ja jau ir cits SIA, tad viņi par veco SIA neatbild.

I Inga 18.04.2011

Jaunias SIA nekādi neatbil par veco, kaut tās pašas sejas :)

D divans 03.06.2011

Mjaa katram gadas savadak!gribeeju pasutit, lasu jusu komentaarus un domaaju vai vajag!beigaas tomeer pasutu - nakamaja dienaa peec naudas parskaitishanas dmans stuura divans klauvee pie durvim!taka gadas visadi, bet esmu priecigs ka savu divanu esmu sanjemis!

S Standarta 07.07.2011

Standarta situācija, SIA nevar piegādāt pēdējos saņemtos pasūtījumus. Bankrots, uztaisa SIA citu tas pats īpasnieks, tie paši darbinieki un sāk visu no nulles, smuki piegādā jaunos pasūtījumus.