www.sudzibas.lv SIA "AKUTE" Valdes loceklis nospārda auto

SIA "AKUTE" - Valdes loceklis nospārda auto

Piegādājot sporta inventāru kādam no jūrmalas bernudārziem - SIA “AKUTE” valdes loceklis nospārda automašīnu, kuru pie vārtiem atstājis kāds no vecākiem kurš veda savu bērnu uz dārziņu! – uz jautājumu kapēc šis SIA “AKUTE” valdes loceklis spēris pa mašīnu – atbilde – nav ko atstāt auto prêt vārtiem (tajā pašā laikā SIA”AKUTE” valdes loceklis bez problēmām iebrauca bērnudārza teritorijā un itkā prêt vārtiem stāvošais auto nemaz netraucēja)

UN VĒL !!! acīmredzot notikušā iepaidā SIA “AKUTE” valdes loceklis piegādāto sporta inventāru steigā nometa turpat bērnudārza vestibilā (vecāki nav varējuši brīvi parvietoties pa bērnudārzu) UN pat aizmirsa aiztaisīt bērnudārza teritorijas vārtus atstājot uz dārziņu nakošos bērnus un vecākus turpat klaiņosjošu suņu ziņā!!!

Grumbuļainu tev ceļu SIA “AKUTE” valdes locekli Edvīn S. – lūdz nesper pa savu klientu automāšinām!!!

K

K kaspars 17.10.2008

Laikam jau sīkais huligānisms - kriminlieta

M maris 18.10.2008

Es savu beernu pie taada pimpja nelaistu beernudaarzaa

MacBeton 25.10.2008

Peec teksta izklausaas ka niideetaajs ir kaukaads daunis.

K krishs 25.10.2008

Tiklīdz pārpildījas pieprasījums un bērnudārzu izrādījās pavisam par maz, zuda jabkāda konkurence. Jo katram būtu japrieājas, ka vispār izdevās "iebāzt" savu bērnu kaut kur (dārziņā).

Es gan uzskatu, ka dārziņiem būtu jāpastāv tikai priekš bāreņiem un sieviešu cietuma. Ja cilvēks tik šausmīgi sparīgi vēlējies pie bērna tikt un ar to nodarboties, tad kamdēļ tas uzreiz pec dažiem gadiem ir kaut kur jāmet malā, lai nodarbojas citi? Apnika?

Īsumā - jāaudzinā un jārūpējas pašiem, lai tadi pseido-biznesmeņi kas te sanagloja ātri kaut kādus dārziņus uz fikso roku, palēnām izput. Un tad sāk kasīt galvu vai tikai paši sev nečurājā akā pirms tam.

Bails iedomāties kādā līmenī ir tādos bērnudarzos strādājošais peronāls. Cik profesionals, cik izglītots, cik atsaucīgs un ieinteresēts. Cik iedvesmojošs un motivējošs.

Gan jau kaut kur, gluži kā RIMI par fasētajiem, būs pat vieglā režīma sieviešu cietuma iemītnieki likti pie darba.

A kas jums - ir kaut kas pret medmāsu, apkopēju, saimnieci, pavāri vai beigu beigās - audzinātāju - ZEK'u? Vai arī varbūt to pašu SIA valdes locekli.