sia AKO Dominum - Krāpšana,

Pēc apraksta pārdod Ozolkoka Bufeti.
Sieva klātienē pat apskatīja un iemaksāja iemaksu.
Kad atved, uzreiz pamanau, ka no ozolkoka tur dažas detaļas, pārējais no skaidenes.
Rādu pārdevējam, un bakstu, šis rausta plecus.
Lieku vest atpakaļ. Kad prasu depozītu, man mēģina iestāstīt, ka sieva tak bija uz vietas un skatījās. Uz ko atbildu, ka viņai tak skaidroja, ka tas ir ozolkoks. Šie abi pārdevēji, kā man pašam vajadzēja braukt un skatīties, un ka veikalā tak neviens pa skapja iekšpusi neložņā.
Dabuju daļu depozīta atpakaļ, jo redz, 20eur paturēja, par to ka viņš tagad ir braucis no veikala un vedis skaidu bufeti, ko viņš mēģina pārdot kā ozolkoka, ir "resursu tērēšana"
Padomājiet labi pirms akli paļaujaties uz šiem "mēbeļu tirgotājiem", kā arī cik sapratu:
Uz veikalu skatīties bufetes ir jāiet vīriešiem, jo dāmas, piedodiet, tiek klaji čakarētas.