Sia "Akers" - Apcakaresana

Pienem darba stradniekus uz torniem , liguma rakstits 499 Ls alga , sola 12 Ls kuba , veidnosana + betons , reali sanem ap 150 Ls menesi uz ROKAS , slimibas lapas neatmaksa , darba laiks ir no 8:00 - velai tumsai. SS.lv sludinajumaa darba pienem Agris Grava , bet reali uz zvaniem atbild kaut kads Janis vai Sergejs.

T

A agris.grava 11.06.2013

Labdien.Stradnieki tiek pienemti darba ar ligumu, kur viss ir konkreti izteikts.Darbinieki, kas iestajas darba ar fiktiviem dokumentiem, kas liecina, ka vini ir sava amata professionali, bet isteniba neatbilst pat paligstradnieka prasibam un sarazojot braki, kuru nepienem neviena darba kvalitates uzraugosa inspekcija, sanemot avansus un uzzinot, ka brakis ir jaizlabo, vienkarsi aizmuk no darba, kuru vieta ir jauznem citi darbinieki, lai noverstu "so specialistu" veikto darba braki.Tagad raksta murgus.Tadel, ja kads megina no siem cilvekiem apmanit vel kadu, ka vini ir professionalie betonetaji, tad uzmanieties. Tie ir Janis Liepa, Aivars Kormilcevs, Juris Jirgens, Ruslans Saltikovs, Aleksejs Agurjanovs, Vladimirs Kocajevs, Gatis Geislers, Jevgenijs Larkins.Jo sie "darbinieki" atnesa uznemumam zaudejumus, ar savu professionalitati, 10000ls zaudejumus.Pie tam vel ka redziet, viniem nepietiek drosmes parakstities zem savas sudzibas.Tadel sprieziet pasi kurie ir isteniba tie sliktie.

Ar cienju, Agris Grava.

M mti777 26.11.2013

Piekritu tev !!! Ari esmu stradajis pie ta aza . Pievienoju vinu focenes lai cilveki netrap uz lielam algam un minusu .
Brauka ar peleku SKODA SUPER B un otrs plikpauris ar veco AUDI 80, saucamo burbuli, tas AUDI ir labi pamanams ar krasainiem diskiem ... Ja vajag palidzibu un atbalstu zvaniet palidzesu 22101691 .

A agris.grava 27.11.2013

akeri nekad nau stradajusi cilveki kas ir uz foto ka ari tadu masinu ka skoda vai audi nekad nau bijis