SIA ''Akācija'' - Krāpšana

Labdien sudzibas.lv
Sāksim ar to,ka tajā firmā viss notiek negodīgi. Cilvēki baidās pasūdzēties,jo baidās,ka atlaidīs no darba.
Tur strādā visa viņa ģimene un ģimene pelna naudu uz citu strādnieku rēķina. Liek strādāt visas sestdienas un pa 10h katru dienu. Nemaksā virsstundas godīgi,jo direktoram ir jāuztur sava māja. Ņem jaunus strādnieciņus,kuriem viņš nemaksā uzreiz naudu,bet viņi strādā par minimālo naudu,jo viņam ir izdevīgi pieņemt jaunus strādnieciņus,kurus izmantot.
Alga un darbs dalās tā - no sākuma savējiem un pēctam tikai pārējiem. Un grāmatvedība dalās 2 daļās. Pirmā grāmatvedība ir pašiem un otra valstij. Un ir cilvēki,kuri strādā uz citu strādnieku vārda. Strādnieki strādā ļoti indīgā vidē. Kad atbrauc darba inspekcijas,tad viss tiek noslēpts un uzprikts.
P.S. Ceram uz jūsu atsaucību.

A aģents008 12.12.2014

Neiesaku nevienam iet pie viņiem strādāt.Izmantos jūss lai tikai gūtu sev peļņu.Strādāsiet bez brivdienām un pa minimālo algu.Un ja kautko pateiksiet pretim jūs pamazām izēdīs no darba.

K Kurirpatiesība 13.08.2018

Nu, jā, bet citi darba devēji visi strādā ar zaudējumiem, tikai lai samaksātu tādiem ka jūs. Visi priekšnieki vēlas saņemt no darbinieka kādu jēgu. Pamēģiniet pastrādāt Olympic casino, tur tieši ir ļoti grūts!

M meerija 06.01.2015

JĀ es arī neieteiktu iet tur strādāt!Tur var strādāt tādi kam nav ģimenes un kurš klusē.Tev jasež mājaās un jāgaida, kad tev zvanīs un pateiks, cikos jabūt darbā un kad.Tu nevari ieplānot neko.Un maksā ne pēc stundām, ja kāds nepatīk, tad ''ēdīs'' to cilveku kamēr ''izēdīs''.Vispar nerēkinās ar otru, tā jau te Latvijā darba devējs rīkojās.Viņiem visa vara.Darbinieki mainās nepārtraukti...

A Antris Pataga 18.06.2021

Cik saprotu, tad augsamminetais ir par Skriveru kokapstradi!
Par Skriveru kokapstradi "Ākacijas"varu pateikt tikai slikto. Bija pasutitas durvis..., apmeram pec nedelas kad uzzvaniju, teica, ka viss ir procesa, pildini jau gatavi un drizi bus durvis gatavas..., vel pec nedelas jau atbilde bija, ka durvju nebus, tatad nekas ari nebiija sakts. Viena vieniga melosana no firmas puses.
Nevienam neieteiktu meginat ko pasutit saja firma!

J Janka,,,123 28.05.2022

Es par šo uzņēmumu varu pateikt tikai slikto šajā uzņēmumā jāstrādā par minimālo algu un visu mēnesi un pa 10h-15h dienā darba devējs par tevi daudzko sliktu teiks.
Par darba brigadieri vispār nerunāsim kāds ir debils kad neko nevar paprasīt cikos piemēram ir jābūt darbā tad tikai sadzirdēsiet lamu vārdus pretīm un neko citu.
Par šefu vispār nerunāsim atnācu iestāties darbā man pasaka ka būs jāstrādā no 8-16:30 piemēram 8h tu strādā 2 nedēļas tikai 8h dienā bet pēc tam 10h-15h dienā bet tas nav normāli jo tu sev veselību sabeidz un neko nenopilni nevienam neiesaku skrīveru kokapstrādē strādāt jo kolektīvs arī ir ļoti slikts neiesaku šeit strādāt par minimālo un arī dēļ attieksmes.