SIA AJAKS KV - Autoserviss

Nekad neesmu ne par ko sūdzējusies, bet pacietībai ir robeža. Pagājušā gada vasarā uzticēju savu auto ( MB 4.0 dīzelis ) šim servisam Jelgavā, Dobeles šosejā 4a. Neizgāju auto tehnisko apskati, jo bija pārāk lielas atgāzes. Atstāju auto servisā, pēc 3 mēnešu darba viņi paši ar 3.reizi izgāja tehnisko apskati manam auto. Kad saņēmu auto atpakaļ, tas vairs nebija braukšanas kārtībā. Auto ir pazaudējis jaudu, līdz šim brīdim citi meistari cenšas izlabot šī servisa sadarīto. SIA Ajaks servisā mašīnai tika remontēts dzinējs, par ko samaksāju viņiem gandrīz 2.500 eiro. Tagad redzu ka nauda ir vienkārši izmesta vējā, pie kam servisa īpašnieks Romāns atsakās no jebkādas atbildības. Nekad NEUZTICIET savu auto šim krāpniekam!!!! Pie kam pie viņa strādā darbinieks kurš "laboja" manu auto, kuram nav nekādas sajēgas par auto remontu. Kad šim darbiniekam tika pateikts, ka mašīnai vairs nav jaudas, tad viņš atbildēja , ka viņš nezin kā ir jābrauc tādam auto, jo viņš nebrauc ar tādu auto!!!!