SIA Aizezere - Serviss

Neiesaku nevienam vest savu mašīnu uz šo servisu. Mašīnu salauzīs vēl vairāk un naudu nokāsīs nenormālāko.
p.s. mastjeri lamastjeri.

T ToAndis 02.03.2011

Un kā sauc servisa saimnieku?

T taisnīgais 08.11.2011

Ļoti objektīvi. Tā var jebkuru nolikt.

T Točno 08.11.2011

Normāls serviss, saprotoši meistari, arī autoelektriķis sakarīgs. Lai viņiem veicas!

G Genadijs63 12.06.2012

Daargaakais serviiss regionaa un galvenais papiros saraksta, ka nomainiitas jaunas detaljas, bet maajaa atjaucot valjaa var briiniities ilgi, jo sabaaztas vecas detaljas no srotiem. Taakaa par veciem luzniem liek maksaat kaa par jaunu un darbastundas ir par 30% dargaakas nekaa citos servisos.Lai katrs domaa kaa grib, bet es tur nebraukshu nemuzham!

Ausainītis 12.06.2012

Līdz šim nav bijis nekādu pretenziju, servisa saimnieku pazīstu personīgi jau ilgus gadus.Šādi anonīmi var nomelnot jebkuru.

P perfektstorm 13.03.2013

Mja... Man arī šajā servisā par filtra "maiņu" noplēsa 120 latus. Pēc nedēļas degvielas filtru dabuju pats mainīt. Veco kad pārzāģēju un izjaucu izskatijās, ka ar "nomainīto" filtru ir braukts kopš 90tajiem gadiem.

S Sekotajs 31.08.2013

Man ar likas labs servis, bet diemzel domas majnijas jo regulejot savirzi bez manas klatbutnes konstateju ka ir nemtas prieksejas riepas nost!tatad iekarojas kada detalja no mana auto!Piedodiet bet jus esiet totalakie cakaretaji!tagad visas daljas ir marketas dzisu uz Aizezeri uz apkopi un tad redzesim ko darisim talak!Lai jums labi skruvejas!

Ausainītis 31.08.2013

Atkal konkurenti cenšas nomelnot!

D dzivoarprieku 26.08.2016

Lielisks serviss un kvalitāte! Jā, varbūt dārgāk, bet arī pretī saņemu kvalitāti.