www.sudzibas.lv SIA "ADRIA FORMICA" Algas vilcināšanās un patvaļa.

SIA "ADRIA FORMICA" - Algas vilcināšanās un patvaļa.

Tātad, strādāju šajā uzņēmumā tikai pāris mēnešus, līdz sākās problēmas ar veselību. Sākumā pat turpināju lietot medikamentus, lai varētu justies daudz maz kā cilvēks un darīt Savu darbu, lai priekšniecība, ņemot vērā, ka strādāju pavisam neilgi, neuzskatītu par kārtējo "staigātāju". Tad, ka veselība pavisam sašļuka, paņēmu slimības labu un 2 nedēļas ārstējos mājās. Līdz piezvanīja priekšnieks un baidoties palikt bez darba, atgriezos strādāt. Nostrādāju 2 nedēļas, un palika tik slikti, ka no mājas taisnā ceļā uz slimnīcu, kā rezultātā ielaists viss un 2 operācijas. Kad izkļuvu no slimnīcas, devos pa taisno uz darbu, lai saņemtu savu "konvertu" un sniegtu visu info par veselības stāvokli un rehabilitācijas periodu. Itkā viss kārtībā. Līdz iesniedzu VSAA pabalstu par periodu, ko pavadīju slimnīcā, uz kuru atnāca vēstule pēc nedēļas, ka nav veiktas iemaksas, jo neesmu darba attiecībās. Priekšniecība uz to man atbildēja, ka neesam varējuši sastrādāties dēļ manām veselības problēmām un, ka mēģinājuši mani sazvanīt, bet nav varējuši, kaut es vel tad strādāju un neviens neko nebija man teicis vai licis noprast. Kā arī man sūtīta vestule pa pastu, bet pagājuši jau 2 mēneši un pastā nav nekā. Praktiski, ja nebūtu vērsies pec slimibas pabalsta, tad vēl aizvien nezinātu par atlaišanu. Kā arī no nopelnītā esmu saņēmis tikai officiālo daļu algas, kas ir puse no algas.
Rezultātā, bez naudas, bez slimības pabalsta, bez nekā atstāts rehabilitācijas periodā.
Darbiniekiem, kas tiek atlaisti vai aizgājuši pēc savas vēlmes nesaņem savu nopelnīto naudu.
Kad stājas darbā, pilno algas apmēru sāk saņemt tikai pēc otrā mēneša, līdz tam saņem tikai oficiālo.
Tie kas no Valmieras vai kam ir bijusi saskarsme ar šo uzņēmumu, zinās par ko domāju.
Tātad, ja Tev mājās ir ģimene, bērni un vēlies būt drošs, ka visi rēķini būs nomaksāti, šim kantorim ar līkumu, jo naudas netiek izmaksātas kā sola priekšniecība, jeb abi brāļi Māris un Jānis.

R

Работяга 24.03.2020

staigataju, ja darbadeveji nenirgatos par darbiniekiem, nebutu staigataju, darbadevejs pienem darba par kravas masinas soferi, saka ka javed 30mit punktus saka ka viss kas truksts kravas jamaksa no savas algas, kad darbadevejam skaidro ka vedot 30mit punktus katru dienu nevar visur but modram.. tad darbadevejs nomet klausuli ka nav ar ko runat ar tadu cilveku..

N Noboby 24.03.2020

Kas ir neoficiāla alga? Tā nav alga bet gan labdarība. Prasi visu algu līgumā vai arī būs tāda situacija

R Rrois 24.03.2020

Atzīstu, vainīgs, ka piekritu strādāt ar tādu apmaksas sistēmu un pakļāvos riskam. Bet, šis fakts varbūt noderēs kādam nākotnē, kurš vēlēsies stāties darba attiecības ar šo uzņēmumu. Jo ir ļoti daudz uzņēmumu, kas piekopj šādu apmaksas sistēmu, jo tādēļ darbinieks var nopelnīt vairāk, nekā saņemot oficiāli visu.

Работяга 24.03.2020

un tadi nirgasanas visur, biju saruna uznemuma mazskeltni, kur mus aicinaja starpnieks (gs stividoring) darbadevejs atteica pastiept roku, pat lika iet kajam gar ostas teritoriju lidz kravas masinam kad pats brauca ar masinu, uz visiem jautajiem atbildeja ar pilnu muti udeni, kad saka dot darba atiecibas lapu, tad sakas jaunumi ka alga bus 5.50 nez brutto vai netto, ka darba bus japilda darba planu, ka dzert nedrikst ka darbs prv izsaukuma, pats darbinieki osta pateica ka sakoptas masinas kuri vins mums radija ne vienigi masinas kuri stav osta bet pareji stav aiz angara un tie ir 50 -60 gadus veci.. protams ka bija kapec tas starpnieks neko nesaka, jo ja vins saka stastit tur vispar nav ko bija darit, un tas starpnieks tikai pazaudeja musu laiku.. un vel, vins teica ka vins vienkarsi starpnieks kurs parnem dalu no kravas, tikai jautajums kapec vinam pieci autovaditaju ja darbs pec izsaukuma, butu viens autovaditajs bet darbs patstavigs.. taja darba tikai majas sedet un gaidit zvanus, un ja jus izsauks nakti un jus bez privatas masinas, iesiet ar kajam ka pirma tiksanas ar darbadeveju!