SIA "ADK Serviss" - kvalitate

Labdien. Veletos Jus bridinat, ka firma SIA "ADK Serviss" nekvalitativi izpilda savu darbu. Saksim ar to, ka bija norunats, ka darbinieki atbrauks pecpusdiena, bet atbrauca velu vakara. Vizuali nebija redzets brakis, parbaudiju rokturus un logu atversanu/aizversanu viss bija kartiba. Pec darbinieku aizbrauksanas velreiz parbaudiju un atklaju to, ka starp lodzija darvim un sienu ir caurvejs, bet kad ataisiju lodzija durvis un paskatijos no taluma, durvis bija pavisam skibas. Pec darba darbinieki pat aiz sevis neko nenovaca, esmu loti apbedinata.

D Daiga 19.11.2015

IESAKU NEVĒRSTIES www.adklogi.lv AR PASŪTĪJUMIEM. Mēnesi atpakaļ pasūtīju plastikāta logus. Ar mērīšanas darbiem atbrauca naski, bet piegāde gan nav atbilstoša servisam. Tika solīts, ka piegādes laiks divas nedēļas, kur uzsākām dzīvoklī remontu ar domu, ka viss būs ok, bet tos gaidām vēl aizvien un mēnesi dzīvojam kā cūku kūtī. Lai uzsāktu pasūtījuma veikšanu firma pieprasa veikt AVANSA samaksu, pretējā gadījumā nekāda pasūtījuma nebūs. Samaksāju avansu, gaidīju divas nedēļas, kur zvanot atkal tiek solīts, , šonedēļ", bet tad vienā jaukā dienā sāka neatbildēt ne telefoni (tie sauc, bet klausuli neviens neceļ), ne e-pasti. Apmeklēju biroju- arī tur durvis ciet, uz kurām uzraksts, , birojs slēgts uz nenoteiktu laiku sakarā ar remontu", protams, zemāk telefons norādīts, bet arī tas neatbild. Visi gali ūdenī.
PATS INTERESANTĀKAIS BIJA TAS, KA UZ NEPAZĪSTAMIEM NUMURIEM TIEK PACELTA KLAUSULE UN PASŪTĪJUMS TIEK PIEŅEMTS, KUR TĀPAT KĀ MUMS KLIENTAM SOLA DIVU NEDĒĻU LAIKĀ PIEGĀDĀT LOGUS.
Tagad nu jau mēnesi nav ne avanss atskaitīts atpakaļ uz kontu, ne arī logu.

I Irina Votinova 25.05.2016

Мы тоже долго ждали доставку окон, тоже в срок не были поставлены, а значительно позже. Соответственно задержалось выполнение последующих работ.. НО ! Окна установлены в 2011году и до сих пор прекрасно работают, жалоб никаких. В 2013 дочка у них же заказала. Тоже с опозданием, но довольна качеством. И про задержки как-то забылось :)))