SIA "ADAC24" - krāpnieki

Vēlos saņemt kādu informāciju par firmu SIA „ADAC24", Krustpils ielā 54c, Rīgā. Lietas būtība tāda, ka dotajā brīdi vēršos patērētāju tiesības aizsardzības centrā, jo ir radusies konfliktsituācija. Ja gadījumā ir bijušas saistības ar šo firmu, lūdzu, info sūtīt uz e-pasta adresi: [slēpt]@one.lv Kā arī papildus informēju par to, ka neiesaku nevienam griezties šajā autoservisā, jo tur strādā vieni krāpnieki un blēži un arī alkoholiķiem līdzīgi subjekti (meistari). Tās vadītājs - Vjačeslavs - ir gan meistars, gan arī pats priekšnieks šim servisam, ļoti viltīgs cilvēks, kurš skatoties acīs melo!!!Ja nu gadījumā esat spiesti griezties tur - obligāti prasiet visus čekus un nomainītās detaļas, jo savādāk sanāks tā, ka samaksāsiet lielu naudu par neko!!!

R