www.sudzibas.lv SIA "Acme Plus" Garantijas un attieksme

SIA "Acme Plus" - Garantijas un attieksme

Jau kopš seniem laikiem, cilvēki, kas nopērk Asus un citu ražotāju datortehnikas produktus caur SIA Acme Plus vairumtirdzniecību, iekrīt, jo garantija ir, bet klientu apkalpošanas kvalitāte ir zem katras kritikas un rezultātā cieš tieši pircējs.
Attieksme pret veikalu, kas pie viņiem ņem preci ir atbaidoša.
Tagad, kad Latvijā vairs nav pat noliktavas un administrācijas, ir iestājie pilnīgs "vāks" - preču nav, apmaiņas nenotiek, visu izlemj "braļukas" Kauņā.
Ieteikums pircējiem - ja kautko pērkat datorveikalā, palūdziet pārdevējam info par to, vai prece nav no AcmePlus un ja tas tā ir - pārdomājiet vai jums tas ir vajadzīgs.
Pāris reizes esmu saskāries ar viņiem un nu vairs nekad un neko no "brāļukām" neņemšu!

J

J Jonass 21.06.2010

Nu veciit, man jau liekas, ka esi no kaadas konkureejoshaas kompaanijas. Atnaacis sheit ar nomelnoshanas akciju.
Sen jau serviss viniem ir uzlabojies, vajag tikai normaalaaku attieksmi pieiet visam.

J Jānis Tutins 21.06.2010

Tā vis nav, kā tu raksti Jāni.

Strādāju vienā no lielāko veikalu tīkliem latvijā (IT) par menedžeri un varu pateikt, ka daudz kas ir mainījies pēdējā laikā. Serviss strādā ļoti operatīvi - ar garantijām problēmu nav. Pie tam cenas labākas nekā citur LV..

Sākumā varbūt bija problēmas pēc lokālās noliktavas slēgšanas, bet gada laikā viss ir mainījies un jāsaka, uz labo pusi.. :)

J Juris 27.09.2010

Pērkat pērkat ASUS us . :D Redzēsiet ka bšu jāremontē! Kaut kur laikam leišos Jums labos un nez kādos apstākļos! Un gaidīsiet nedēļām kamēr aizsūtīs prom kaut ko palabos un atsūtīs atpakaļ!

J JR 01.02.2011

Nezinu vai tā ir ACMEPLUS vaina. Drīzāk gan ražotāja problēma, ka neparūpējas par pienācīgu servisa nodrošinātāju. ASUSam un MSI datoriem, kas, ja nekļūdos tiek izplatīti caur ACME ir tā problēma, ka Latvijā tos neremontē. Pārdevējam, protams, nav problēmas, jo 30 dienu laikā salaboti tiek, un likuma priekšā viņš ir "tīrs". Bet nevaru iedomāties situāciju, kad lietotājam tas varētu likties pieņemami.
Un protams, ka pārdevējs ir laimīgs, ka klienti šīs iekārtas pērk! Viņiem jau loģiski ka galvenai ir pārdot lai ir peļņa!