www.sudzibas.lv SIA Acando Latvia Krāpšana ar nodokļiem

SIA Acando Latvia - Krāpšana ar nodokļiem

Labdien!
Vēlos padalīties ar savu pieredzi šajā uņēmumā SIA Acando Latvia, kurš nodarbojas ar informācijas tehnoloģiju pakalpojumiem. Uzņēmuma īpašnieki ir zviedri un viņi uzskata, ka Latvijā strādājošiem nav tiesību saņemt godīgu darba samaksu. Par līdzīgu darbu Zviedrijā, mūsu cilvēki šeit saņem kapeikas. Bet tas nav viss - darbinieki tiek aicināti algu saņemt nevis kā darba algu, bet gan kā pašnodarbinātas personas, caur mikrouzņēmuma nodokļa režīmu. Zviedriem nav ne mazākais kauns apšmaukt Latvijas budžetu, pensionārus, bērnus utt., lai tikai mazāk samaksātu nodokļos. Ja tiek atteikts viņu lūgumam, iesaistīties šādās shēmās, mazākais ko viņi izdarīs - atcerēsies un atspēlēsies pēc pirmās izdevības. Cilvēki te Latvijā viņiem ir kā ferma, kas nodrošina viņu labklājību, pārticību un bezrūpīgu dzīvesveidu savā mītnes zemē. Par nožēlu, mēs samierinamies ar to, ko mums atmet, jo mēs nejūtamiem pietiekami stipri, lai pateiktu - pietiek mums kakāt uz galvām.

I

Dainis 07.03.2018

Tieši tā arī viss notika? Tie Zviedri jums kakāja uz galvas? Visi reizē vai pēc kārtas?

Dainis 07.03.2018

Tas tāpēc, ka Latvijas likumdošana to pieļauj, priekš kam Zviedram maksāt strādniekam 5 tūkstošu ja te var maksāt 5 simtus, tāpat ir Ķīnā, jo esam otrās šķiras eiropa.

I InāraK 07.03.2018

Jā - mēs, Acando darbinieki esam otrā, varbūt pat trešā šķira. Tikai nesaprotu, kapēc to vajag pieņemt? Kad mums vienreiz pietiks?

donna b 07.03.2018

Nu bet ja pietiek, ej prom, netaisi *mikrobu* un viss. Ja esi labs IT spcs, tad atradisi darbu.

Bija savulaik darīšana ar Acando. Nezinu, kā ar zviedriem, bet latvieši tur iedomīgāki viens par otru.

I InāraK 12.03.2018

Kurš no Acando Latvia bija tas iedomīgais?

Aris22 08.03.2018

un kas tad tu esi?

Aris22 08.03.2018

un kas tad tas par purnu? -dainis nav normala bilde ?