www.sudzibas.lv SIA "ABIS" Krēslu remonts

SIA "ABIS" - Krēslu remonts

Iegādājāmies šajā firmā krēslus birojam, pēc pusgada vienam krēslam atlūza muguras daļā polsterējums. Zvanījām, lai atbrauc pakaļ krēslam un saremontē. Viņi domāja, ka paši to krēslu tagad vedīsim kaut vai trolejbusā. Beigās vienojāmies, ka pēc kādām 3 dienām atbrauks pakaļ. Nevarēdami sagaidīt, kad krēslu saremontēs, vairākkārtīgi paši zvanījām vaicājām, kad būs. Rezultātā pēc divām nedēļām atveda. Piedevām, krēsls smirdēja pēc cigaretēm - un tā, ka vēl nedēļu ieejot biroja likās, ka kāds smēķējis telpā.
Pēc aptuveni mēneša tam pašam krēslam vēlreiz salūza mugura. Šoreiz bija jāgaida mēnesis, līdz kāds no firmas atrada laiku atbraukt pakaļ un arī pēc vairākām zvanīšanas reizēm. Tagad ir pagājis vairāk kā mēnesis un krēsls vēl joprojām nav atvests atpakaļ. Zvanu jau 2 nedēļas pēc kārtas, tirdu un jautāju, kur ir, kad būs. Neviens neko nezin, viens ir tikai jauns darbinieks, otra aizbildinās, ka visu zin šoferis. Atzvanīs noteikti, bet rezultātā ne vienu pašu reizi tā arī neatzvana. Visbeidzot šodien sazvanu 2. reizi šo fantastisko krēslu ražotāju un beidzot man sapīkusi sieviete atbild, ka šodien būs tas krēsls. Vaicāju cikos? Nezin, kad šoferis varēs. Pat aptuvenu laiku nespēja nosaukt. Jācer, ka darbā nebūs jāsēž virsstundas krēsla dēļ. Par cik mums ir jauns darbinieks, derētu vēl viens krēsls, saku, ka sakarā ar visu minēto problemātisko servisu, sagaidām atlaidi, bet atskan jautājums - kāpēc jums vajag atlaidi? Atlaidi dot nevar. Njā, bet 'čakarēt' klientus gan...

I

1 112 20.05.2011

Ko Jus gribat, ja šai firmai videjā alga ir zem minimālas algas, kāds tur varbūt serviss!
Gan jau noprikāt krēslu ISO - pa 9, 90 un vēlaties piegādi un 2gadu garantiju!

C cirvis 20.05.2011

To 112- cena 9, 90 ir normāla par ISO krēsliem, rūpnīcā exwork tie maksā ~4$, ja pērc konteineru Šanhajas ostā, tad var arī par 3$/gab.dabūt!

To Jānis Cirtējs
3$gab, beidz smidināt tautu, kas tev tās par mistiskām cenām! Varbūt 7$ ir reala cena, bet ne jau 3$
Esmu gatavs paņemt pa 3, 5LS/gab visu konteineri uzreiz, Rīgā! Vai ir interese?
Vai arī tu esi tikai viens no tiem .irsējiem?

C cirvis 20.05.2011

Es neesmu tirsējs un neesmu no SIA "ABIS", man pašiem viņi nepatīk, bet tās ir reālās cenas, labi-pirms ~ 2 gadiem, bet neaizmirsti, ka minimālais daudzums ir jūras konteiners un 100% priekšmaksa! Uzraksti uz e-pastu, parunāsim!

1 112 20.05.2011

Interesanti, kur tagad Abis ir izmetinājis savu ražošanu, cik zinu tad RadioTehnikas viss kompleks ir zem buvniecības/demontāžas!?

Jani, ceru ka mans e-mails aizgāja!

A aleksandrs.maibax 02.11.2012

директор фирмы ABIS Андрей Яровой мошенник.он обманывает своих работников и не выплачивает им зарплату