SIA ABC AUTO GRUPA jeb Skūteru centrs - Kur nekad nepirkt velosipēdu!

Sveiki! Gribēju tikai draudzīgi brīdināt, lai neiegādājaties savus braucamos Skūterucentrā Ganību dambī 23B (ir arī veikals blakus Akvalandei uz Mūkusalas ielas), lai neiedzīvotos tādās galvassāpēs kā es. Vēlējos sev jaunu, skaistu un tehniski labu velosipēdu un iegādājos šajā skūterucentrā pilnīgi jaunu velosipēdu par gandrīz 200LVL, taču garantijas apkopes laikā (kas ir obligāta un par kuru jāmaksā 2 vai 12LVL!!!), tā vietā, lai novērstu riteņa strīķēšanos, kas radās jau sākotnēji veikala darbiniekiem nepareizi saliekot velosipēdu, atskrūvētu riteni un salabotu defektu, vieglāk bija ar knaiblēm saspaidīt pakaļējo dubļusargu. Diemžēl ievēroju to tikai tad, kad sāku lūkoties, kas atkal sāk strīķēties - netiku pat līdz mājām, kad defekts bija atpakaļ. Kad velosipēds tika nogādāts atpakaļ uz servisu un lūgts novērst defektu, kā arī nomainīt samaitāto dubļusargu, no pārdevēja puses tika parādītas durvis un pateikts, lai savācu savu miskasti un nekad tur vairs nerādos, viņi neko par to nezinot un neesot vainīgi. Ar to vēl viss nebeidzās, bija arī uzaicinājums iziet ārpus teritorijas "parunāties". Tad nu tagad nesaprotu - mana 2 gadu garantija darbojas, vai kā?! Attieksme vienkārši UNIKĀLA! Joprojām esmu šokā! Te nu bija mans JAUNAIS, SKAISTAIS un TEHNISKI LABAIS velosipēds... :(
Kad sāku ar paziņām apspriest manu "piedzīvojumu", atklājās, ka mans gadījums ir tikai viens no daudziem, kas saistīts ar šo veikalu.

D

E Eseessesesesesees 10.05.2011

Tev kaa sievietei piedaavaaja iziet laukaa un "parunaaties"?! Tas kaut kaa neliekas reaali, jo parasti jau "runaajas" viirietis ar viirieti nevis sievieti..

A Alise 19.05.2011

Gadās, gadās