SIA A. K. 7 - Bojajums

08.07.2023 datumā Andrejs Kinzulis evakuejis, pa naktīm, manu mashinu, bez manas klātbūtnes un to tehniski sabojājis, telefoniski, par bojājumu informēts, sarunat nesanāk, savā starpā, tiesu būs jāgaida ilgi, es nesu zaudējumus, arī man nav uz ko dzīvot, tā bijusi, darba mashina, kurā mani barojusi, sia kontakti 29459444

Z

Bojajums

08.07.2023 datumā no Matīsa ielas policija pa naktīm, kad es gulējis, evakuejusi scoda octavia GV6542 un sabojājuši to tehniski, sia kura evakuejusi, esmu informējis, remontēt netaisās, policija vaino mani, octa arī nepalīdz, ceru uz palīdzību, tiesu būs jāgaida ilgi, es nesu zaudējumus.

S Sudzibas.lv Admin 07.08.2023

Skopais maksā divreiz! Vēlējos ietaupīt naudu par drošu autostāvvietu...

S sannas 07.08.2023

Kur problēmas pareizi noparkot auto?

Z Zenjok777 07.08.2023

Uzrakstīshu vēlreiz,runa neiet,par pārkāpumu,bet,par bojāšanu,katrs cilvēks var pārkāpt,tas nenozīmē,ka kādam var bojāt īpašumu,adekvāts risinājums,salabot to,ko sabojājis,es noteikti neiešu bojāt pats sev mašīnu,kurai iet licenze 134 euro mēnesī un apdrošināšana 166 euro mēnesī,es tagad nesu zaudējumus,tā ir pirmā un vienīgā mašīna,jauna atvērta SIA,tagad viss ir salauzts un man nav uz ko dzīvot.

Sakiet PALDIES, ka nesaņemat naudas sodu! Bet tam vajadzētu...

RAMONA👀 07.08.2023

Nebūtu pārkāpis, nebūtu evakuēts. Cik var čīkstēt? Te Tev neviens nepalīdzēs.
Adekvātu risinājumu sagribēja. Sāc ar sevi.

Z Zenjok777 07.08.2023

Palīdzēs tas kursh spēj palīdzēt,neviss rakstīt komentāru,tu nejiedz,tādas lietas vispār,bojāt īpašumu, neviens nevar.

RAMONA👀 07.08.2023

Pārkāpt likumus ar neviens nevar. Ko nu?

Z Zenjok777 07.08.2023

To var pārkāpt negribot un par to paredzēts sods un ne vairāk, cilvēks to nedara speciāli,evakuēta vesela līnija no mašīnām bijusi,tāpēc,ka visu laiku tur cilvēki lika mašīnas,uzrakstīshu vēlreiz,tu jēgu saprast nevari,es par pārkāpumu atbildēshu,par bojāšanu arī vajadzēs atbildēt tam, kurš to izdarījis un tas ir loģiski.

RAMONA👀 07.08.2023

Tak beidz čīkstēt. Vispirms pierādi kas ko bojāja un kad.

Z Zenjok777 07.08.2023

Beidz taču man protokols rokas ir,tu noteikti nejiedz neko.

RAMONA👀 08.08.2023

Nejiedzu, nejiedzu.

Velvetpopstar 07.08.2023

Atkal tas lohs un viņa auto problēmas.

T taisnibascinitajs3 07.08.2023

15 gados 360 000 km nobraukt un šito šitboxu salauzuši transportējot? Man domāt, ka viņš knapi turējās kopā un evakuējot beidzot visas vīles sāka jukt tam hlamam.

Z Zenjok777 08.08.2023

Protams,ka nejedzi,tu pat nevari saprast,ka kāds savas neuzmanības dēļ,atstājis citu,bez peļņas,tagad sēž tur un vēl slēpjas aiz juristiem,tas SIA īpašnieks,normāls gājiens,gribi pateikt, uzreiz var saprast,kas, par cilvēku .