www.sudzibas.lv SIA 3d Steel Style Slikts serviss un rupja attieksme

SIA 3d Steel Style - Slikts serviss un rupja attieksme

Vēlos dalīties savā pieredzē sadarbojoties ar SIA 3d Steel Style - šī gada jūnijā, vadoties pēc it kā uzticama ieteikuma, šai kompānijai tika uzticēta metāla stangu izgatavošana izstādes vajadzībām. SIA 3d Steel Style saņēma rasējumu, pēc kura tika aprēķināta izgatavošanas summa. Sazvanoties ar kompānijas pārstāvi es personīgi nesaņēmu nevienu jautājumu par rasējuma specifiku, kā arī netiku informēta, par tā neatbilstību izgatavošanas prasībām vai citām problēmām. Pēc sarunas nopratu, ka izgatavotājam ir saprotams veicamā darba uzdevums. Taču diemžēl, saņemot pasūtīto preci, izrādījās, ka SIA 3d Steel Style ne tikai nav sapratis darba uzdevumu un nav izlasījis rasējumā rakstīto, bet arī izdarīto darbu veicis nekvalitatīvi - metāla stangu posmi bez vēlākas korekcijas nebija savstarpēji savienojami, tie bija šķībi un neprecīzi. Vēršoties pie izgatavotāja ar pretenzijām, tas kategoriski noliedza savu atbildību un vainu novēla uz it kā nepareizu rasējumu, taču reizē nespēja atbildēt uz jautājumu, kur palikuši rasējumā starp caurulēm norādītie 12cm. Rezultātā izvērtās asa saruna, kurā SIA 3d Steel Style pārstāvis klātienē ierodoties un pavadot vairāk nekā stundu labojot un taisnojot savu nekvalitatīvi piegādāto preci, atļāvās mums, ar izstādes kuratori norādīt, citēju : “Ja rokas aug no "pareizās vietas", tad visu var salabot” - liekot noprast, ka tas ir tikai normāli, ka saņemtā prece būtu jālabo un tas būtu jādara mums pašām. Rezultātā, nepareizi un nekvalitatīvi izgatavoto stangu dēļ, izstādes iekārtošana aizkavējās par vairāk nekā 2 dienām, jo pilnībā nācās mainīt iecerēto iekares sistēmu - dubultu stangu vietā tika izgatavota viena līnija un tā pati bija šķība. Tas viss vainagojās ar finansiāliem zaudējumiem, jo sarežģītās iekāres dēļ, nācās piesaistīt papildus darba spēku, lai pagūtu veikt iecerēto darba apjomu līdz izstādes atklāšanai.
SIA 3d Steel Style tika iesniegts oficiāls pieteikums apzināt savas kļūdas un kompensēt nekvalitatīvi un nepareizi veiktā darba dēļ radušos zaudējumus, uz ko kompānija reaģēja noraidoši, turpinot vainot rasējumu. Uzskatu, ka daloties ar šo ļoti neveiksmīgo sadarbības pieredzi, man ir iespēja brīdināt uzņēmuma potenciālos klientus ne tikai par nekvalitatīvu un neieinteresētu darbu, bet arī arogantu, nepieklājīgu un necienīgu attieksmi pret klientu. Esmu patiesi vīlusies šajā sadarbībā un rekomendēju ik vienam, kuram ir svarīga cieņpilna attieksme pret sevi un uzticēto darbu izvairīties no SIA 3d Steel Style. Lai mana atsauksme nebūtu tikai tukši vārdi, pievienoju gan apspriestos rasējumus, gan attēlus no SIA 3d Steel Style izgatavotā un piegādātā produkta, kas viņuprāt ir izgatavots precīzi tā, kā tika uzzīmēts.