www.sudzibas.lv SIA 01pro Nevar atgriezt telefonu

SIA 01pro - Nevar atgriezt telefonu

Vēlos izteikt sūdzību par šīs firmas darbību. Pēc draugu ieteikumiem, šajā firmā iegādājos telefonu. Tas it kā ir interneta veikals, it kā nav, bet tas man nekādas bažas neradīja. Iegādājos telefonu Nokia E5 par 136LVL. Pēc 3 dienām atgriezu šo telefonu atpakaļ veikalā, jo tajā esošais GPS nav savietojams ar sociālajiem medijiem, kas nosaka atrašanās vietu pēc GPS.
Atgādājot to atpakaļ veikalā, bija jāraksta defektācijas akts un 10 dienu laikā man solīja atbildi. Lieki teikt, ka atbildi sagaidīju pēc 2 dienām, neskatoties uz to, ka ik dienas zvanījos un lūdzu, lai man ātrāk dod atbildi, jo man nav telefona, un tas nepieciešams darbam. Rezultāts bija vairāk kā neapmierinošs. Izrādās telefona modelim nekādu defektu neesot, ražotājs negarantē, ka telefons atbalstīs visas aplikācijas un droši varu doties saņemt savu telefonu.
Ja es būtu vēlējusies telefonu, kura GPS neatbalstīs sociālos tīklus, varēju taču ņemt par 60LVL lētāko modeli Nokia C3. Nepērciet šajā uzņēmumā neko! Krāpšana!

J Joske 14.02.2011

Sūdzība nepamatota!
Ja Tu pirki telefonu zinot, ka tā funkcija Tev ir nepieciešama - tad vajadzēja to jau noskaidrot pirms iegādes, vai tas telefons atbilst vai nē! Interneta veikals nav vainīgs ja pircējs ir pusstulbs un domā, ka visi telefoni ir vienādi pēc savas funkcionalitātes un ka tikai vāciņi atšķiras!
Nav skaidrs - pirkts kā internetveikalā vai kā parastā veikalā?! Ja kā internetveikalā - tad 14 dienu laikā var atgriezt bez problēmām. Tikai atkal - ir saprotamā veidā savaprasība jāizliek, neviens veikalnieks nav telepāts lai saprastu bez teksta ko Tu gribi!
Bet ja telefonu pirki parastā veikalā - nu ta nav veikala vaina ja uzreiz nesaki kas tev no tā telefona vajadzigs!

Ja cilvēkam galvas vietā biete, tad neviens veikals nepalīdzēs!

N NOKKA 14.02.2011

Šis ir pēdējais modes bļāviens NOKIA-666!

R Robis 20.02.2011

Tu izklausies pēc kašķīgas un izlutinātas skuķes, kas pati nezin ko vēlas un dusmojas ja citi visu "neuzmin pareizi" un neizdara Tavā vietā. Tevis norādīto veikalu nezinu, taču izlasot Tavu "problēmu" un saprotot tās rašanās cēloni smiekli nāk. Droši vien Tu daudziem nervus bojā.

Z zigiz 20.10.2011

Pircējam taisnība - 14 dienu laikā drīkst atgriezt preci e-veikalā. Un viņiem jāatgriež nauda.