Showroom CHOCOLATE - Krapsana

Gribu pabrīdināt visus par veikala Chokolate stirnu iela 22, Rīga, par krāpšanu no cilvēkiem. Pirkot kādu preci no viniem, viņi ne dod ne kases čeka, pilnīgi neko, apģērbu kvalitāte ir loti zema, jo pēc pirmas mazgāšanas reizes iet nost diegi, vel pie tam par tādam lielam naudam tirgo lietotas preces, it ka tas ir zīmols. Tā pat šāja veikala kad cilvēk sak sev kaut ko izveleties, kādu preci, pārdevēja nozaga naudu no somas, loti bedīgi, kad vel eksistē tādi nekaunīgi cilvēki, kuri apzog savus klientus un tirgo nekvalitatīvas mantas, lūdzu cilvēki būsiet uzmanīgi, loti viltīgi cilvēki strāda šajā showrooma. Tā pat stāstīja cilvēki ka pasūtītas preces no interneveikala atnāk pavisam citas preces. Uzmanību cilvēki, no šī veikala, lai jūs nebūsiet apkrāpti.