SHOT Cafe Jēkaba kazarmās - Drausmīga apkalpošana

Neticiet tam, kas rakstīts pusdienu piedāvājumā! Ja uz dēļa rakstīts "Zandarts krējuma mērcē ar dārzeņiem un rīsiem", tad jūs saņemsiet vien rīsus ar miltu mērci un dārzeņiem. Sākumā domāju, ka pavārs nav paspējis uzlikt uz šķīvja paredzēto zivs gabalu, taču, kad mēģināju oficiantei pajautāt, vai nav notikusi kāda kļūda, viņa nervozi slēpdamās aiz letes mēģināja mani pārliecināt, ka tā zivs patiesībā uz mana šķīvja IR, jo pati savām acīm redzējusi, ka pavārs to no rīta ielicis katlā. (!!!) No turpmākas komunikācijas viņa uzskatāmi izvairījās un traukus novākt atsūtīja otru kolēģi, kas laikam bija pirmo dienu darbā, jo nesaprata, ko nozīmē šķīvja labajā malā novietots nazis un dakšiņa, bet acīmredzot vadījās no savas nesenā bērnībā apgūtās mācības, ka kamēr šķīvis nav tukšs, maltīte nav beigusies. Uz aizrādījumu, ka par neatbilstoša ēdiena pasniegšanu pienāktos vismaz atbilstoša atlaide, viņa augstprātīgi atcirta, ka vairāk par 10% viņa nevarot dot. Tā nu sanāk, ka par pamatēdiena piedevām bez paša pamatēdiena samaksājām 90% no pilnas ēdiena cenas.