www.sudzibas.lv Shot Cafe apkalpošana

Shot Cafe - apkalpošana

Labdien!Vakar , 8 marta, ar vīru jauki svīnejam Sieviešu dienu. Bijam gan restorāna , gan pastaigā un domajām ienākt uz Shot Cafe lai iedzērtu pa kokteilim (bija akcija 1+1), lai iet talaak svinēt. Pirms tam katrs no mūms bija šajā vietā vienu reizi.atnācam , barā bija tikai viens pāris un vēl divas meitenes. Mēs izģerbāmies apsedāmies tieši bara letes priekša uz dīvanu, pie mūms piegaja ļoti neapmierināta iskata bārmene un uzmeta uz galda Menu. Ok, domajam , nekas traks. Paskatījam ko piedava bārs, izvelējamies kokteiļus es Cosmopoliten, vīrs White Russian, vīrs piegaja pie bara letes un pateuca mūsu pasutījumu, Bārmene ar izteiksmīgi nikno sejas izteiksmi pateica ka tas būs 1+1, vīrs pateca, ja labi, tad barmene pateica lai vīrs paradītu dokumentus (mūms ir pa 26 gadi), vīrs vienmēr ir ar pasi, un gaja pie jakas paņemt un tad bārmene saka skatoties uz mani - "UN TU ARI RADI Šūrp dokumentus!!!" -man bija maziņš klačs un dokumenti nebija līdzi, un pat ja būtu pēc tādiem vārdiem , kad bārmene ar tādu NIKNUMU saka mana uz TU, izskatījas viņa jaunāka par mani!!! - man negrības vispar nekad mūža uz turieni iet. Mēs neesam konflikti cilvēki un mierīgi aizgajam no bara, bet noskaņojums vīram tiešam bija izbojāts , viņš jau grāsijas teikt kaut ko šai bārmeneai , bet es viņu nostopēju , tas taču ir skaidrs ka vienkārši šī bārmene skauž vai kas vēl ka mēs tē tādi avinam vai kas, bet viņāi visu dienu jāstrāda un jāapkalpo pārīši , jo vēl akcija 1+1. as arī viss, šāda apkalpošana viernkārši ir šausmīga. Nezinu ka sauc šo bārmēni, bet vēlu viņai visu labako dzīvē , bet īstenība , ja viņa tā turpinās tad var arī atlaist.

F

R ri4y 09.03.2015

Kāpēc tik daudz kļūdu? Ja nemākat rakstīt latviski, rakstiet tādā valodā kā mākat, angļu, krievu, vācu utt., jo pēc kļūdu skaita var nodomāt ka Jums tiešām nebija 26 gadi, bet kādi 6, jo pirmajā klasē jau māca ka mums rakstās tā nevis mūms, kā arī locīšanu māca jau 3 klasē

G ggggggggg 09.03.2015

Varbūt nav dzimtā valoda latviešu, bet cilvēks cenšās! Prieks, ka vismaz kirilicā te neskribelē, jo latviski ne paldies, ne lūdzu nemāk pateikt, kur nu vēl uzrakstīt!

M Mierinsh 10.03.2015

nepatiikaqmi

E Enitsirk 15.03.2019
SERVISS

Briesmīga apkalpošana, sieviete, kas strādā aiz letes vienmēr ir neapmierināta un ļoti nepieklājīgi izturās pret deju skolas viesiem.