www.sudzibas.lv Shopspot veikals /Starshop Nekāda servisa reāli nav.

Shopspot veikals /Starshop - Nekāda servisa reāli nav.

Pasūtīju preci 08.07.2017. (šodien ir 04.09.2017.), lapā minēts, ka preci saņemšu 3 dienu laikā. 3 dienas pagāja apmēram 20 reizes. Garš stāsts ar meliem, preces joprojām nav un kādam jābūt , lai nesaprastu, ka arī nebūs. Sākumā uz zvaniem atbildēja un kaut ko solīja kārtējās "nedēļas beigās vai nākamās sākumā", tagad pat uz zvaniem vairs neatbild.
Ļoooti kakaina un necienīga attieksme pret klientu. Nu mani pa īstam nokaitināja. Ja kāds nespēj izpildīt savas saistības, nav tādas jāuzņemas. Vispār man nav skaidrs, kāpēc šis "uzņēmums" vēl eksistē mūsdienu tirgū un vai interneta tirdzniecība nav tikai izkārtne aiz kuras paslēptas uzņēmuma patiesās darbības, jo ir 1000 labāki un profesionāli. Vai arī...norādot mākslīgi pazeminātas cenas, salīdzinot ar citiem E-veikaliem, Ebay un Amazon, negodīgā veidā šis uzņēmums tā piesaista klientus?...
"Pasūtījumu", protams, atcēlu. Bet mierā gan nelikšos, esmu pārāk nokaitināts.
Labi, ka finanses atļauj piesaistīt advokātus, saistītās tirgus un finanšu uzraudzības institūcijas, un mēģināsim piedzīt dažus zaudējumus (par tiem sīkāk nerakstīšu) un aizvākt šo uzņēmumu no tirgus.
Ja kāds kaut kur veido "melno sarakstu" ar bezatbildīgiem un bezjāgzīgiem uzņēmumiem, es piedāvāju šo pielikt klāt. Šādiem "komercdarbības" veidiem tirgū nav vietas.
IZVAIRIETIES NO DARĪJUMIEM AR ŠO "UZŅĒMUMU", JA JUMS IR DĀRGS JŪSU PAŠU LAIKS UN REPUTĀCIJA!
P.S.:Šeit nemeklēju savas problēmas risinājumu, kas nav iespējams, bet brīdinu pārējos no...paši sapratāt no kā.

D