Shoeworldlv.com - Krāpšana

Pasūtījām apavus Nike šajā shoeworldlv.com veikalā 2018.g 3 oktobrī. Vēl šodien, 10. novembrī, vāirāk kā mēnesi jau gaidam, kad solījumi par piegādi beidzot īstenosies un savus apavus dabūsim. Saņemam instagram kontā nemītīgus solījumus, ka prece būs, tikai - tad tas ir sajaukts, tad tas ir aizmirsts, tad neesmu uz vietas un nevaru apskatīties, utt, kā jau lētā krāpšanā tā sauktajā "razvodā" , zinātāji sapratīs ko tas nozīmē... Diemžēl mans bērns bija pārāk labticīgs un noticēja, ka apavus pats pasūtīs un dabūs, mums tā būs laba mācība... Neatkārtojiet mūsu kļūdu, nepasūtiet preces shoeworldlv.com, kur ir tikai tel Nr. un mistisks epasts.. Norādītais tel nr 26172615 ir izslēgts vai nav sasniedzams.. Sarakstē parādās, ka apavi it kā ir atnākuši uz Rēzekni, gan jau vietējie zinās, kas tas par darboni... Ir arī jāsaprot, ka 55 Eur par Nike botām Air force nevar nekādi būt reāli, vai nu zagts, vai totāls feiks, zem Aliexpress cenām... To diemžēl sapratu, kad uzzināju visu mūsu pasūtījuma notikumu gaitu. Iespējams, ka tie apavi bija paredzēti no tā muitas konfiscētā konteinera ar tiem viltotajiem zīmolu sporta apaviem kas nupat izskanēja visās TV ziņās..Nauda bija jāskaita uz paypal kontu shoeworldlv. Neticiet brīnumiem shoewoldlv.com..

N

E Elīna01 12.11.2018

Tak Jūs sazinieties ar viņiem, kpc jūs vārdu slēpjat, ja jau tikāt apkrāpti? :D
Es pati reāli sūtiju viss bija nice, tracina, kad nice puišus nomelno!

E Elīna01 12.11.2018

Kā arī PAYPAL Jūs neviens nevar apkrāpt tas ir pilnīgs bullshit, jūs varat pieprasīt naudu atpakaļ!