Shine Pro Riga - Slikts serviss

Neiesaku apmeklēt Shine Pro Riga jeb motocustoms.lv kas atrodās Brīvības Gatve 445A, Riga

2024. gada 13. martā aizvedu sava auto bamperi krāsot. 21. martā devos bamperam pakaļ. Auto detaļa pa pusei izdarīta. Detaļa bija tikai nokrāsota, un nekvalitatīvi nolakota, bez pulēšanas. Uz bampera bija lakas notecējumi un tādu detaļu neliek uz auto mašīnas. Shine Pro Riga saimnieks sāk teikt, ka pulēšanas iekārta sabojājusies. Iepriekš jau teicu, ka man nav steidzami pabeigt to bamperu. Ka vajadzīgs viss uz 100%. Vēlāk jau sāk teikt, ka ir izveidojusies divu nedēļu rinda. Bet kā var ņemt klientu, nepabeigt darbu un tad vel teikt, ka ir rinda. Vairākas reizes dodu cilvēkam iespēju novest detaļu līdz 100% un saku lai nopulē. Bet cilvēks tikai turpina teikt, lai meklēju citu meistaru, vel dod citiem krāsotājiem telefona numurus. Bet tas ir mans pazaudēts laiks un degviela braukāšanai.

Vēlāk atklājās, ka nebija iedevis man vel 4 mazas bampera detaļas. Piedāvājos aizbraukt pakaļ, bet sola atsūtīt pa pakomātu. Beigās atnāk tikai 3 no 4 detaļām. Nav jau brīnums kāpēc nevarēju pats iebraukt un paņemt. Tad jau bija nozaudēta.
Kad cilvēkam uzrakstu, ka viena detaļa ir pazudusi un, ka viņš piedāvā profesionālu servisu. Cilvēks sāk aicināt ciemos uz dūru cīņām. Vienkārši apsurts. Neuzskatu, ka tādiem cilvēkiem ir jāvada savs uzņēmums. Lejā var redzēt sarakstes, Shine Pro Riga , jeb Motocustoms.lv atbildīgos. Neiesaku iegriezties Brīvības Gatve 445A . Nekvalitatīva auto/moto krāsošana

R