Shadler tehnika - Krāpšana

Iegādājamies Shadler ledusskapi - tā bija kļūda, tas ir Ķīniešu ražojums ko te Latvija viens krāpnieks cenšas pasniegt ka kādu vacu ražojumu. Vācija neka tamlīdzīga nav un nebūs. Shadler nosaukums izdomāts vientiesisiem, patiesība letākais ķīniešu gals, bez garantijas bez rezerves dalam un ar nožēlojamu kvalitati. Mājaslapa pilnīgi meli, neviens vaciets zināt nezina par šādiem Schadler mesliem. Nevienam neiesaku uzrauties uz šo meslu...

A

N Nauris_Kr 15.03.2019

Sūdzība ne par ko! Lietas būtība nav norādīta ,kādu modeli nopirkāt,kur? Kas nestrādāja un vai jūs sazinājāties ar servisu,PTAC?
Es arī vakar nopirku siera salātus Rimi un tie bija negaršīgi...

E Eksperts RD 05.07.2020

Ka ne par ko, sitos sudus pardod un pec tam izvairas no servisa, nemaksa nodoklus un atkal nakamais SIA.

E Eksperts RD 05.07.2020

Kur nopirkat? Cirks tas tak neviena normala veikala Shadler suds nav noperkams. Paradiet Vacija kura veikala tas ir, pat Latvija ta nav lielajos veikalos.

A Anete K 22.10.2019

Man ir mājās Schadler tvaika nosūcējs un plīts, kalpo jau 3 gadus brīnišķīgi.

E Eksperts RD 05.07.2020

Neiet runa par sudzibu bet gan par to ka tada zimola Vacija nav, ka viss kas sarakstits majaslapa ir blenas. Tas ir uzmeteju kantoris Foron SIA kas valstij palicis parada simtiem tukstosus. Prastakajas Kinas rupnicas pasuta sudus un te pensionariem krame makaronus ausis.

Anete = Shadler uzmeteju veikals

A Antons Grosbergs 10.07.2020

Tev laikam nav sanacis redzet Philips, Tefal, Miele, Brock, Siemens. Sadlers ir Foron kantoris ar letas Kinas sudiem, turklat t kaktu bode valstij palikusi parada tukstosus, no Vacijas tur nav ne smakas! Vacija no Schadlera nav ne smakas!

E Eksperts RD 05.07.2020

schadler - ir foron sia balelinu izgudrojums, vacu inzenieri tas gan ir smiekligi. Поищите Шадлер бренд в Германии, ненайдете - такого, это профанация. Тагого бренда некогда в Германии небыло.