www.sudzibas.lv SFEC auto rezerves daļas

SFEC - auto rezerves daļas

Labdien!,

šīs firmas SFEC auto rezerves daļas ir ļoti lētais gals, praktiski divu mēnešu laika( normāli braucot) ir jāmaina viss no jauna!
cik zinu Latvijā šo SFEC firmu izplata tikai viens tirgotājs, rodas jautājums kāpēc?
Parunājot ar Lietuvas kolēģiem, secinu, ka pie viņiem ir šis firmas rezerves daļas nopērkamas, bet ar nosacījumu, ka remontējamā mašīna tiks uzreiz pārdota!!!
Protams, ši firma kas izplata daļas Latvija ir gals meklējams Lietuvā!

Iesaku, pirms pērkat kādas firmas auto daļas, noskaidrojiet( i-net viss pieejams) vai tiešam tās kalpos to laiku, ko apgalvo pārdevējs! jo, savādāk, samaksāsiet lielu naudu meistaram, katru mēnesi mainot vienu un to pašu daļu!!!

P.S. arī pārdevējiem vajadzētu, tomēr, izvēlēties preces, kas ir nedaudz ar kvalitātes pieskaņu!

A Andris 17.04.2011

Labdien! Arī es esu licis šī ražotāja detaļas savam audi. Nav tik traki, tāpat kā jebkurš cits tādas cenas ražotājs. Gultņiem un ritošās daļas detaļām pat garantiju iedeva.

D dadzispr 07.12.2013

Es arī biju pircis detaļas šeit, par tādu naudu pietiekoša kvalitāte, pats visu nomainu, tāpēc nav jāmaksā servisā.