www.sudzibas.lv Sexdraugiem.com Krapjas negodigums

Sexdraugiem.com - Krapjas negodigums

Esmu parsteikts par negodigumu portala sexdraugiem.com!tur ir konkurs kura var vinet naudas balvas vis skaistakas bildes pat nau pirmaja trinieka tas ir acim redami ka meitenes ir centusas ieguldijusas darbu!bet viena peksni dabu 200pari balsis kura pat nau centusies neko darit vienkarsi krapnieciba-Sudzeties portala ari nau jegas!zinu cilvekus kuri ir lugusi minimalu apskaidribu par portalu vinji pat nau atbildejusi uz vestulem vienkarsi murgs-Un es to neactasu ja cilveki pelna uz to naudu tad ari pasiem jabut godigiem vinetajs konkursam tur jau sen skaidrs bet tikai vinjiem tur vis kajam gaisa!!

E Esesesseseseseses 08.03.2011

Muaahahahaaaa! Naudas balva par bildi!!! :D :D :D :D Nu tiešām idiotu tauta! Un pietam vēl kur - sexdraugiem.com.Trūkst vārdu šajā naivumā. :D :D :D :D

L Lapsa 08.03.2011

Kāpēc nav ieguldījušas darbu? Kā tu to vari zināt, ka nav? Ar sveciti klāt stāvēji?

Un neķer kreņķi meitenīt, mīļi palūgsi saviem draugiem arī viņi tavu profilu skries skatīties un pārsitīts tās nieka 200 balsis.

č Čoms 08.03.2011

Viņas ir ieguldījušas daudz pūļu, lai tiktu novērtētas no turku, vai pakistāniešu potenciālo klientu puses, un veiksmīgi, par konkrētu summu iestūrētu laulības ostā.

V Vaņa 08.03.2011

Es ar neatbildētu uz vēstuli, kura ir uzrakstīta tik gramatiski nepareizi, kā šī sūdzība! Tas būtu zem manas pašcieņas!
Latvieši, latvieši! Jūs gānat krievus, ka tie nemācās jūsu valodu, bet jūs jau paši nemākat savu valodu!
Šajā sūdzībā pēc 10 kļūdas es tās pārstāju skaitīt!
Pareizi Delfos atbild, ka ar katru jaunu paaudzi mūsu sabiedrība paliek ar vien stulbāka!
Pirms publiski sūdzies-iemācies gramatiku un tad raksti! Šādus tekstus jau nav iespējams nemaz lasīt!
te tak rakstīts "Pārbaudiet pareizrakstību!" Daunis-ej mācies, nevis pa seksa portāliem vazājies!!!

Z Zinaida 08.03.2011

Privet Čangal!Ti uze svobodza ot zanjatii?

č ČangalsPleška 08.03.2011

ne znaju! Vrode prosipaetsja! A uze porabotal? Kem rabotae6?

Z Zinaida 08.03.2011

Segodnja rabotal v svojom hozjaistve, a tak zanimajusj raznimi zelezjakami i elektronokoi.Kak dela nasledniku? Ne boleet?

č ČangalsPleška 08.03.2011

Bolj6oe hozjajstvo?U nego vse lu46e vseh!

Z Zinaida 08.03.2011

Hozjaistvo nebol6oe, no rabotu naidti vsegda mozno.Horo6o tolko tem, u kovo ni4ego net, ni hozjaistva, ni kvartiri.(mazturīgie).A u nas takih bol6instvo.Horo6o, hotj ne voruet.A na kakih sredstvah ti zivjo6?

U menja muz estj!

Z Zinaida 08.03.2011

A gde on zivjot, za granicei?A muz toze russkii, ili inostranec?

Russkij! S nami zivet!

Z Zinaida 08.03.2011

Ja rad za tebja.Ti odna iz neskolko realno mislja64ih ljudei zdesj v etom gadjuznike.I prosti menja pozaluisto, 4to ja ploho k tebe otnosilsja s na4ala.

Zasmuchal!

Z Zinaida 08.03.2011

Ne znaju ja takovo slova, mozet bitj-zasme6il?

Zastesnjal!:)

Z Zinaida 08.03.2011

Teperj ponjal!Russkii vsemogu4ii jazik!Ja tebe rasskazu odin anekdot iz zizni.Kogda ja vernulsja iz armii v dekabre 1981 goda v moei leksike russkii jazik bil na urovne samih poslednih urok, potomu 4to ja snimi vmeste sluzil.(v svjazi s olimpiadoi teh, kotorie bili otsidev6ih, i bili v prizivnom vozraste sobirali i otpravili na Dalnii Vostok sluzitj Rodine). K stati bilo mnodo nozovnikov iz Rigi.Kogda ja posle takoi akademii vernulsja domoi, daze russkie menja 6arahalisj, usli6av, kak ja po feni botaju! Prijatnogo appetita tvoemu nasledniku!

č ČangalsPleška 08.03.2011

Nu u tebja do sih por proskakivaet! Polu4aetsja tebe let 50?

Z Zinaida 08.03.2011

Uze 52, ja v armiju po6ol posle tehnikuma.A u tebja obrazovanie vis6ee?I let okolo27?