Sevis apzināšanās skola. Iluta Repule. - Neprofesionāls, slikts serviss

Sociālajos tīklos darbojas lapa ar nosaukumu SEVIS APZINĀŠANĀS SKOLA, kuras darbība atgādina sektu. Šo sektu online vada ILUTA REPULE, kas sevi sauc par psihosomātikas speciālisti. Pievērsiet uzmanību - šīs sektas Facebook lapā atsauksmju atstāšanas funkcija ir atslēgta, arī komentāri, kas lapas turētājai nav ērti - tiek dzēsti. Neērti sekotāji tiek bloķēti, un aizmuguriski, bez iespējas sevi aizstāvēt, tiek saukti par neadekvātiem. Vai tā ir cieņa pret sekotājiem un klientiem? Nedomāju gan... jebkurš sevi cienošs pakalpojumu sniedzējs publiski nestrīdēsies ar saviem klientiem, konfliktsituācijas novērsīs diplomātiski un risinās cieņpilni. Ilutas darbību vērtēju kā neprofesionālu un autoratīvu, izturēšanās augstprātīga, neprot apstrādāt pret sevi vērstu kritiku, neatzīst savas kļūdas, nepieņem atšķirīgu pieredzi un viedokli.
Manu neizpratni izsauca Ilutas publicēts ieraksts, kurā viņa norāda, ka par konsultāciju ir jāmaksā pakalpojuma saņēmējam. Ja samaksājis kāds cits ģimenes loceklis, tad arī tam citam ir jāierodas uz konsultāciju. Līdzīga būtu situācija, kurā ārsts man atsaka vizīti, ja par to ir samaksājis mans vīrs. Noteikumi, protams, ir noteikumi - katram savi, taču no tiem varam izdarīt secinājumus.

Good Intentions 04.07.2022

Dalīties ar saraksti arī nav smuki, bet šajā sarakstē neko nesmuku neredzu. Acīmredzot tāda apmaksas politika un gatava atgriezt naudu atpakaļ.