www.sudzibas.lv Sevii samiileejusies cilveeki Twitter Sevii samiileejusies cilveeki Twitter

Sevii samiileejusies cilveeki Twitter - Sevii samiileejusies cilveeki Twitter

Nevaru saprast cilveekus, kuri aktiivi uzdarbojas saitaa TWITTER. Nesen nejausiibas peec pieregistrejos, resp., mans jaunais prieksnieks ir liels fans, rekomendeeja, rekomendeeja, kameer man apnika vinja vaavuljosana un miiljaa miera labad pieteicos.
Vienkarsi nesaprotu tos cilveekus - lielais vairums no vinjiem ir garlaiciigi un viniem ir garlaicigas dzives, man butu kauns par to blaut visai pasaulei. Es saprotu, ja cilveki seko kadai slavenibai vai ari vinjiem kas ieverojams vai interesants dzivee noticis, piemeeram, "appreceejos'', "nopirku suniiti" vai "biju celojumaa uz Havaju salaam", tas draugiem, pazinjaam un citiem sekotaajiem vareetu buut interesanti..Bet katru dienu desmitiem reizu vavuljot "Labriit visiem!", "Sodien pusdienaas eedu to un to", "Pa TV raadiis to un to, laikam skatiisos", "Nee, tomeer neskatisos", "Pie mums aaraa liist lietus" utt. - NU KURU TAS INTERESEE???
Sitais mans prieksnieks vispaar katru dienu pievieno fotografijas ar to, ko pusdienaas eedis un tagad jau ari video klipinjus, 4 un vairaak minuutes garus, kur vienkarsi avavuljo par dazadaam teemaam. Nevaru saprast, vai taa ir kaut kaada narcisisma, ehcibionisma izpausme, kas neatkairiigi no cilveeka izskata, sociaalaa staavoklja vai panakumiem dzivee, liek vinjam izradities un vinjiem skiet, ka citiem cilvekiem tas interesee? Vai ari vinjiem vienkarsi nav ar ko parunaaties? Nezinu, man tas skiet nozelojami. A mos' es vienkarsi nesaprotu, kur tajaa visaa ir taa saals...
Jebkuraa gadiijumaa - dzeesiisos laukaa..

?

- ------------ 07.08.2010

Nakamaja nedela Latvija saglabasies nepastavigs laiks, bet so sestdien un svetdien gaidams liels karstums, bridina Latvijas Vides geologijas un meteorologijas centra sinoptiki.

Tuvaka perioda atmosferas frontes ar vilniem vispirms no Polijas, velak no Ukrainas parvietosies ziemelaustrumu, ziemelu virziena un skersos Baltiju, lidz ar to Latvija tuvako septinu dienu laika saglabasies nepastavigs laiks, dazviet lis, svetdien stipri, dienas laika ducinas ari perkons, kuru var pavadit stiprs un brazmains vejs.

Perioda pirmaja puse putis lens ziemelaustrumu, austrumu vejs, tadel Latvija iepludis loti karsta gaisa masa, sestdien dienas laika teritorijas lielakaja dala, bet svetdien austrumu rajonos gaisa temperatura sasniegs +33... +36 gradus, kas jau pietuvojas jebkad maksimalai Latvija noverotai gaisa temperaturai +36, 4 gradi (1943. gada 4. augusta Daugavpili).

Perioda otraja puse vejs iegriezisies no juras puses, un gaisa temperatura butiskai pazeminasies: nakti par 3-4 gradiem, bet diena pat 5-10 gradiem, tomer saglabasies silts laiks.

L Labvelis 08.08.2010

Tas pats daras ari portala sekoman.lv

- ------------ 09.08.2010

, , , , , , =====, , , , , ,

S Saulīte 16.09.2010

Twitter ir tas pats, kas draugiem.lv?

D darbonis 06.11.2010

Es arī esmu pačekojis Twitter! Pasekoju mūsu provinces (Latvijas) vietējām slavenībām. Šobrīd tvītos dominē sevis reklamēšana un tvīti, kas ir mazsvarīgi: "no sērijas - šodien ēdu to un to! Man šajā sakarā ir ļoti pamatots viedoklis un ceru, ka šajā komentārā ieklausīsies arī šie tvītotāji!

Ja Jūs, cienījamie mākslinieki vēlaties būt tautā mīlēti un cienījami, tad izdariet savu darbu tā kā Jums patīk un ja Jūsu sniegums būs labs un cilvēkiem tīkams, tad komentāri par Jūsu labo koncertu, modes skati, vai izstādi parādīsies paši no sevis un kāds arī publiski par Jums uzrakstīs labus vārdus: "Man patika, " "Paldies" utt!
Ja neviens par Jums neraksta, uh un ah, tad sāciet domāt, kāpēc neviens neraksta, nevis paši aizpildiet šo tukšumu!

Daudzs PR firmeles šo darbu ir uzņēmušās uz saviem pleciem un mūsu mazās slavenības bīda visus iekšā - vārdu sakot, mākslīgi rada intrigu, pozitīvus stāstus utt.

Ja kāds vēl nesaprata, tad šeit būs labs piemērs no dzīves. Labs lauku ārsts, kurš labi dara savu darbu un ārstē cilvēkus vienmēr tiks novērtēts un atzīts. Šādam ārstam reputācija ies pa priekšu un viņam nav vajadzīgs nekāds Tvitter utt. Šādas profesijas var nosaukt simtiem, kur reputācija iet pa priekšu. Taču nez kāpēc slavenības to kkā negrib saprast un pieņemt un paši mēģina ap sevi radīt notikumus utt! Tas pats attiecas arī uz politiķiem!

Ceru, ka tauta nebūs tik naiva un spēs atpazīt vnk labus, jaukus cilvēkus, no narcistiem un excibionistiem, kuri izpaužas visdažādākajās jomās, sākot ar modi, beidzot ar politiku.