Serviss Ziepniekkalnā - Auto remonts

22384226 ĒRIKS!!!UZMANIETIES! Šis ir numurs auto servisa īpašniekam, kurš atrodas Ziepniekkalnā (bijušā automoto kluba teritorijā - 5.bokss) un reklamējas ss.lv. Reklamē sevi kā diennakts servisu. UZMANIETIES UN NESAGĀDĀJIET SEV LIEKAS RAIZES UN FINANSIĀLAS PROBLĒMAS!
Mūsu stāsts īsumā: Šī gada 4.janvārī, sestdienā, ar draugu konstatējām, ka viņa mašīnai saplīsusi ventilatora siksna. Par cik auto nepieciešams jau pirmdienas rītā bija steidzami jāsameklē serviss, kur to salabot.Piebildīšu, ka siksnu paši jau iepriekš nopirkām. Caur ss.lv atradām šo numuru un servisu, kuru sazvanot, aprunājoties, saņēmām atbildi: jā brauciet, kaut tūlīt, strādājam visu diennakti. Aizdzinām mašīnu svētdien no rīta.Meistari apskatīja un pateica, ka te darbs 5-6h, vakarā varēsim saņemt.Ok, samaksājām naudu un auto atstājām. Un paši izdarījām lielu kļūdu - nepaņēmām ne kādu čeku, ne kādu papīrīti, kvīti, ka viņi paņēmušin remontā mūsu auto!)!! Dienas otrā pusē draugs zvana, lai brauktu pakaļ, neviens neceļ klausuli. Tā visu dienu zvanīja, neviens neatbild.Vienu reizi izdevās, ka paceļ: un tad otrā klausules pusē atskanēja: ko Tu gribi, kādu mašīnu, nav te tādas mašīnas...un nolika klausuli...Draugs aizbrauca uz to servisu: tur protams neviena nav. Un tā sākās murgs nedēļas garumā...Zvanam dienā pa pārdesmit reizēm, neviens neatbild, ja izdodas panākt, ka draugam zvanot no kāda cita numura tomēr paceļ, tad rupji nolamā, draud un pasūta uz trim burtiem...beidzot, kad piedraudējām ar policiju un TV, pateica, ka varam dabūt atpakaļ mašīnu ceturtdienas vakarā. Vakarā draugs aizbrauca uz to servisu: jā, skatās stāv viņa auto ārpus boksa, aizslēgta, neviena nav...Pēc kāda laiciņa pienāk kāds vīrs no blakus garāžām un jautā, vai jūs šī auto īpašnieks? Draugs atbild, ka jā, un vīrs saka: man teica, jums atdot...tā mēs dabūjām auto, izjauktu (viņi bija paspējuši to jau izārdīt) apzagtu (no salona bija daudz kas pazudis, plus piesmēķēts, piemētāts ar benčikiem), kuru aizvilkām uz blakus esošo Gross auto, lai salabotu.Tur mums pateica, ka trūkst daudzu detaļu un daudzas detaļas vienkārši nolauztas, salauztas, lai varētu to izjaukt...
Cīņa joprojām turpinās ( joprojām meklēja, rokā šīs personas, kuri joprojām neatbild uz zvaniem, lai atdabūtu samaksāto naudu, detaļas, pieprasītukompensāciju par salauztajām detaļām...Mēs saprotam, ka tas ir bezcerīgi, taču varbūt kādam citam šis kalpos par mācību...Policijā arī bijām - tie atbild, ka mēs neko nevaram izdarīt, nav nekādu pierādījumu. utt...
P.S.Piebildīšu, ka tādu kā mēs tur esot ap kādiem 5-6 cilvēkiem(kas meklē savus auto...) to zināja pastāstīt vīrs no blakus garāžas.

I

A A 10.01.2009

Paši vainīgi. Nav līguma, nav pretenziju.

E Eva 11.01.2009

Gaudrais As! Tu katru reizi vedot auto uz servisu salabot kādu sūdiņu slēdz līgumu?

P patriotc 11.01.2009

sist tadus vajag, tad nokert un velreiz sist. man personigi ir tadas aizdomas ka reklamu portaliem vispar nevar uzticeties jo tur ir pilns ar visadiem shuleriem.

M Maris 22.01.2010

Oi es arī uz šito uzrāvos, bija tā, bremžu diski bija jāmaina, pats nopirku, baigi labā ideja dd serviss, aizdzinu pats stāvēju klāt nomainīja, bet biju izbrīnīts, ka šiem instrumentu tikpat kā nav, prasīju kāpēc tā atbildēja, ka vēl jauns serviss, nu labi lai nomainītu kalodkas bija. Nomainīja un viss bija OK, tad es sasisitu kreiso priekšējo pusi, aidzinu pie šiem, nu OK lai taisa ... tad sākās, pazuda pie mašīnas netiku, uz telefonu neviens neatbild, tas meistars Jānis rubī, bet nu karoče nevarēja ne bamperi nokrāsot, ne normāli lukturi ielikt, karoče nočakarējos riktīgi. Un ja satiktu to Ēriku uzrībinātu viņam. Pats kārtoju gan bampera krāsošanu, gan lukturu piegādi, nekad vairs.

Ko darīt?
1) Ir liecineiki un policija var rosināt lietu par zādzību;
2) Uzrīdīt VID.

Es tik brīnos, ka šie vēl tik ilgi strādā. Vispār es iesaka, kādu vakaru aizbraukt uz boksiem un uzrībināt.