Serviss Mēness ielā Siguldā - Salauza mašīnu.

Gribēju pabrīdināt par automašīnu servisu, Mēness ielā (privātmājā) , nummuru gan precīzi nepateikšu, bet autoserviss jau gadiem tur ir tikai viens!
Dieva dēļ, nevediet tur labot mašīnas! Lieki izmesta liela nauda, bet mašīna saplēsta līdz pēdējam!
Situācija tāda: mana mammīte aizveda savu mašīnu tur labot. Salaboja. Par remontu samaksāja 1100 eur. Remonta laikā, šis ''supermeistars''ir nomainījis detaļas, ko viņam neprasīja mainīt, kuras nebija pat nepieciešams mainīt. Viņa komentārs-tās deļas esot bijušas ''nojātas''. Pagāja pāris dienas, kaut kas sāka grabēt. Aizveda atpakaļ uz servisu, ''supermeistars'' brīnumainā kārtā atzina savu vainu, solija nomainīt detaļu, tikai jāpiemaksā starpība, kas ir pāris simti, bet par darbu neprasīšot samaksu. Dīvaini jau likās, ka šis visu zinošais meistars apgalvoja, ka šai mašīnai var likt neoriģinālas detaļas, bet kā izrādas, vācu automašīnām var likt tikai oriģinālas detaļas. Nu ok, piekrita apmaksāt tos pāris simtus, lai tikai ieliek to oriģinālo detaļu un beidzot var braukt ar mašīnu.
Vakar vakarā, mammas vīrs saņēma zvanu no šī supermeistara, ne sasveicinājies, neko, uzbļāvis, lai savāc savu mašīnu.
Labi, mašīna tika savākta.
Mašīnai eļļa tek kā niagāras ūdenskritums, kas līdz šim nav tecējis.
Šodien, mamma vedot bērnus pa skolām, neesot varējusi ielikt dažos ātrumos. Knapi tikusi līdz mājai, nolika mašīnu pagalmā. Paldies dievam, vārti bija ciet. Mašīna izlekusi no ātruma un ieripoja vārtos.
Izsaucām sev zināmu meistaru, kas atbrauca aplūkot, kas par vainu. Izrādas, ka liekot kopā visu, šis superīgais meistars ir atstājis vadu mudžekli, kas pinas ātrumos, jeb šu traucē pārslēgt ātrumus!
Meistars attaisnojas tikai ar to, ka mašīna jau ir nojāta, veca utt, ka viss jau ir bijis nojāts, bet viņa vaina tur nav. Diemžēl, mašīna regulāri tika kopta. Nekas nav bijis nojāts! Protams, viņam nav izdevīgi savas nemākulības dēļ visu labot par saviem līdzekļiem.
Es ticu, ka šī ziņa nonāks līdz šim supermeistaram! Tad nu zini, ka karma tev nāks dubultā! Novēlu tev tik pat pretīgu attieksmi, kā arī pret tavu ģimeni, ja spēj šādi izrīkoties pret sievieti!
Pats interesantākais, ka detaļām viņš liek ļooooti lielu uzcenojumu. Uzvārījies ir par 1500 eur. Rezerves daļām, mazajām ir uzlicis uzcenojumu ap 300 eur.
Supermeistar, esi vīrietis, nevis lupata un salabo, ko esi pats sabojājis, savas nemākulības dēļ!
Katrā ziņā neiesaku nevienam vest pie šī ''supermeistara'' labot mašīnu. Izgrūdīsiet lielu naudu un mašīnu saņemsiet nebraucamu.

V vadja 23.03.2017

Adrese? SIA ? Fotos?

Работяга 23.03.2017

Пипец, что за фирма хоть?

G gars 30.12.2023

Mēness iela 8, Sigulda. Nosaukums meklētājā neparādās.
Par dārdzību lai jūsu ziņā, bet es tur negrieztos arī attieksmes dēļ.
Saskarsieties ar vēsu, formālu toni, viszinību, paštaisnumu.