Serviss Auto + - Apkalposana

Sveiki, sakas viss mans stasts, ka nodevu auto remonta, ka bija runaats, noteikta ;laika un diena! Panema manu auto un notireeja nepilnas 2vas nedelas. Vajadzeja izdarit vienu darbu tikai, sie saskaitija veselu juru ar darbiem, labi, to es veel saprotu, nakama diena man zvana un saka: Ja tu negribi detalu pa dargo, tad ir jagaida, jo letas detalas vedam no Liepajas! KAUT KAADS sviests! Pkaey, gaidam tas letas detalas it kaa
Nakama diena protams zvans man: Sveiki, jusu masina gatava, es uzprasi ciparu, gandriz izfarkts, 3 reiz lielaka summa, ka bija runaats.
Es saku taujaat, mkas ir izdariit, sis man sak stastiit, ka vel kaut kadas trubas metinatas un vel sis tas, es parsu, bet es jums to neluudzu, sis man atbild, bet nu ko tad tu ar cauru izputeju brauktu? Es vispar sokaa!!!
Teicu, lai vecas detalas, ko nomainija pret jaunam, ieliek man masina, sis sak mani taujaat, kapec? Es atbildu, ka vajag, jo kaut vai tas detalas nodosana metala, man sanaaktu savi 30 Ls.
Karoce, cik esmu biji taja servisa - SAVU MUZU TUR NEIESU VAIRAAK!

A Auto 15.12.2011

Es zinu to bedri!
Kaa aizgaja labie darbinieki, ta arii saka siem sudigi iet un sie kass ka nu maak!

E ezerzeme 15.12.2011

Man pirms kādiem pāris gadiem tur avārījā sistu auto remontēja. Tagad viņu lietotie bleķi jau sit caur krāsai ar rūsu! Tas liecina, ka izmanto nekvalitatīvu materiālu vai arī apstrādā neprofesināli!
Termiņus neievēroja.