www.sudzibas.lv ServisCentrs Klientu serviss

ServisCentrs - Klientu serviss

Mums parstaja darboties trauku masina, man ieteica so servisu cita servisa centra jo tas apkalpo noteiktu trauku masinu marku. Zvaniju uz Servisa centra numuru lai uzzinatu iepejas un cenu, taja gala pie telefona man trapijas loti nelaipna sieviete kas izskatijas negribeja atbildet uz manu zvanu un visiem jautajumiem. Attieksme bija vienkarsi briesmiga, man pat lika noprast ka es ne tur pazvnaiju un man jagriezas ir attieciga Brenda servisa centra, kad es teicu ka man jau beidzas garantija tad saprata pati ka es varu remontet jebkur. Uznemuma vadibai iesaku vertet ko vini nem darba ka klientu konsultantu jo talak protams ar tadu firmu negribas sadarboties lai gan varbut meistari nebutu slikti.Neatradu sudzibu telefonu majas lapa tapec rakstu seit.

08.11.2019