Serviks

O firme-"serviks"-ishet uborshic i t.d.-mogu skazat sledushee-svolochi i gadi-dajut objavlenie-ishem-srochno-podrabotka i prochee-hotjat chtobi 3 dnja(besplatno) na nih popahali kak loshadi ili dazhe bolshe 1-2ned.(uzhe tipo vzjali i za eto zaplatjat),a potom ni s togo ni s sego-govorjat-do svidanie-vi nam bolshe ne nuzhni,vishla na rabotu zhenshina,kotoraja dolgo bolela

M Maikl 27.11.2007

Es domaju,ka sis veikals dod tikaj labumu musu tautaj! Stockmann maca dzivot musu naivus cilvekus!Es pats biju dazreiz iegais veikala,man ljoti patika kada kartiba atrodas veikals.Seit es domaju man visi piekritis ka veikals ir diezgan smuks,un laba izskata! Tad es taja veikala gribeju apskatities ari dazas lietinas,jakas zekes,kurus nevar pamanit del cenas:)Skatos,tiri normalas mantinas pardodas,apskatijos cenas,un nevaru saprast vai tas ir cena vai kadi telefon numuri sarakstiti:)))Protams varetu jau nopirkt dazas mantinas,bet uzreiz redzu ka kvalitate neatbilst cenaj,skatos razotaju,tur ta pasa Turcija,kas ari jebkura tirgu!Ja jus esat pamanijusi viniem tur nepardodas ekskluzivs,bet pardodas tadas pasas mantas kas ari tirgu,vienigais tirgu uzcenojums ir 100-150%,Stockmanna domaju vairak par 500%.Bet var ari saprast,jo viniem ekas uzturesana prasa nenormalu naudu,un vini ir spiesti tirgot zemakas kvalitates preces par brenda cenam! Jus nemaksajat par preci,jus maksajat par apkalposanu un par to ka esat to nopirkusi Stockmanna!:)

P peka 25.02.2009

man jau liekas, ka taa pati Galerija centrs speej buut daudz daargaaka par stokmanu! piedevaam stokmanaa ik mirkli paraadaas, kaadas izpaardosanas, ar looooti labaam cenaam, taapat arii loti daudz prieksrociibas pk kartes iipasniekiem. piemeeram Janvarii bija lielaa izpaardosana liidz pat 60%, someenes ir daavanu kuponi 30ls veertiiba, martaa naak Jaunas kolekcijas, apriilii buus trakaas dienas, maijaa starpsezonu izpardosana, utt...

ar vienvaardu sakot-es staigaaju pa visiem riigas veikaliem un, pagaidam nav labaakas vietas, kur man patiktu vairak atstat savu lielo naudu-kaa stokmanaa!