www.sudzibas.lv Sergejs Zamišļajevs Nekvalitatīvs darbs, draudi, naudas izkrāpšana

Sergejs Zamišļajevs - Nekvalitatīvs darbs, draudi, naudas izkrāpšana

Sergejs Zamišļajevs apņemas veikt būvdarbus pēc iepriekš saskaņotas tehnoloģijas. Pēc līguma noslēgšanas saņem avansu, bet darbu veic nekvalitatīvi, patvaļīgi aizvietojot apstiprinātos būvmateriālus pret citiem.
Rezultātā veiktie darbi ir nepieņemami un demontējami. Sergejs atsakās veikt labojumus un labot defektus kā paredzēts līgumā, vai atgriezt samaksāto avansu kā atlīdzību par būvobjektā radītajiem zaudējumiem. Tā vietā veic dažādas darbības nolūkā izspiest naudu, tai skaitā nepamatotas sūdzības visās iespējamās instancēs un vietnēs. Izsaka draudus brigadierim un darba vadītājam.
Uzmanieties!
Diemžēl neesam vienīgie sergeja upuri! Pie mums ir griezušies arī citi šī cilvēka krāpnieciskās darbības upuri ar reāliem faktiem par viņa krāpniecisko darbību šī gada pavasarī. Ja arī jums ir šāda situācija, sazinieties ar mums, lai kopēji panāktu taisnību.

Sniedzam atsauksmes par sadarbību ar šo cilvēku pa telefonu 64041080.
Tā pat varam izskaidrot mūsu neveiksmīgā sadarbības sekas.

Sia "continium"

C

Sergeja Zamišļajeva darba kvalitāte pati par sevi runā.
Paskatoties viņa realizetos darbus, es viņu no savas saimiecības patriektu ar sū**inu koku.

Šeit viņa mājas lapa ar viņa varoņdarbiem: https://betonsrestauracija.nethouse.ru/

Un pielikumā pāris piemēri ka strādā "jumiķis" Zamišļajevs un kā būtu jābūvē jumti.

Работяга 10.08.2018

Tevi norakt zem ta maja

P papasereza5555 13.08.2018

SIA CONTINIUM pienem darba darbiniekus kuri strada uz fiktivajem uznemumiem, darba ligumi noslegti ne viss ar sia continium bet ar citiem uznemumiem. Darba ligumos uzraditi ne viss pilnas darba stundas - 8 st/diena, bet 2 - 4 st/diena.
SIA CONTINIUM vai citas kreisas firmas :) nespej nodrosinat darbiniekus ar parastajam lietam - spakteles, limenraditaj... par materialiem vispar nav runas :) limes un putas pat nevarat nopirkt... nerunajet par parasto grunti - naudas nav :) materials ar iztecejoso deriguma terminu, bet buvdarbu vaditajs UN BRIGADIERIS sak ka viss izdarits pec tehnologijas :) un vins ir jau pacmitiem gadiem ir buvnieciba :) (nezin ka vajag stiprinat putuplastu pie sienam un ka limet specialo limplevi ap logiem :) un prasa ka vajag armet putuplastu - sietu vajag pienaglot ? vai nevajag ) par samaksu nav runas ... neviens neko nezina - Helmuts sak vieno, Arturs cito, un vel viens A neko vispar nezina :) ka vienmer deg termini ... un puisiem vajaga vinus glabt :) puisi griezas pie buvuzraugiem uzradot uz defektiem kuri pacmitiem gadiem ir buvnieciba :) pilavusi taka viniem nav naudas :) vienu reizi pec tam otro reizi, a uz treso sakas sita internet muldesana :)
un puisi griezas uz valsts iestades, lai varetu sevi pasargat un savu gimeni :)
patvaļīgi aizvietojot citus materialus algotajs darbineks nevar, jo vinam bija piedavata cena par 1/m2, un stradat sev zaudejuma neviens cilveks negrib, un ne stradas. Neviens darbinieks ne ieguldis savas naudas, svesa objekta. Un Arturam SIA CONTINIUM PARSTAVIEM UN BIJUSAM VALDES LOCEKLIM PAR to zinams :)

parasta lieta - pie visa vainigs darbinieks :) kuram vel pie ta vajag stradat ka vienmer pa velti :)
brigadieris Helmuts kliedza katru nedelu - visus atlaidisu, sakiet paldies ka ir darbs
bet kad cilveks aizietu no darba, brauca pie vina uz maju un prasija atkal iet stradat :)

Lasīt Romans M komentāru.