www.sudzibas.lv Sergejs Kašlakovs, flīzētājs no ss.lv Zema kvalitāte, darba neizdarīšana līdz galam

Sergejs Kašlakovs, flīzētājs no ss.lv - Zema kvalitāte, darba neizdarīšana līdz galam

"Meistara" kontaktinformācija: 26884396, [slēpt]@inbox.lv, [slēpt]@icloud.com

Īsumā: dārgi, sūdīgi un beigās vēl uzmet, neizdarot darbu līdz galam un neatdodot dzīvokļa atslēgas. Neiesaku ielaisties darīšanās ar šo cilvēku.

Garais stāsts:
Sergejs tika nolīgs sekojošo darbu veikšanai:
1) ~15m2 grīdas flīzēšana
2) sienas flīžu ieklāšana virtuvē (daļa sienas, kas būs starp virtuves mēbelēm)
3) iepriekšējā tāda paša varoņa flīzētajā darba pabeigšana (pāris sienas flīžu uzklāšana, šuvju aizpildīšana un stūru aizdarīšana ar silikonu)

Pēc pamērīšanās ar savu rotācijas lāzeri Sergeja kungs ieteica pirms flīzēšanas izlīdzināt grīdas ar pašizlīdzinošo masu, kas man izmaksāja ~150 EUR. Ņemot vērā to, ka man svarīgs ir labs rezultāts nevis ietaupīt naudu, piekritu.
Protams, lieki teikt, ka pat ar visu grīdu izlīdzināšanu, ieklātās grīdas flīzes ir šķības - viena flīze augstāk, otra zemāk u.t.t.
Paldies, Sergej, tev par to!

Tas pats ar virtuves sienas flīzēm: šķībi, greizi, nepareizi.

Beigu beigās Sergejs strādāja vecgada vakarā, cenšoties visu izdarīt kā bijām norunājuši pirms Jaunā gada. Pasauca mani, kad vēl visi stūri nebija aiztaisīti ar silikonu (pāris stundu darbs), un lūdza, lai samaksāju naudu. Labu gribēdams un ticēdams cilvēcei (ak, es naivais), samaksāju visu norunāto summu. Protams, pēc tam rokās viņu vairs nedabūju, mana dzīvokļa atslēgas viņš man tā arī nenodeva, un man nācās visu neizdarīto izdarīt pašam līdz galam.
Žēl, ka pārējo viņa ļoti zemas kvalitātes izdarīto es tā mierīgi izlabot vairs nevaru…

Rezultātā, neskatoties uz visai lielo cenrādi (17 EUR/m2), itin visi 3 Sergejam uzticētie darbi tika izdarīti ļoti sliktā kvalitātē.
Ja meklējat flīzētāju, tad es nu dien iesaku turēties pa gabalu no šī “meistara”.

Sergej, ja lasi šo, vari būt mierīgs, jo dzīvokļa atslēgas man no tevis vairs atpakaļ nevajag, jo slēdzenes jau ir nomainītas!

C

L labsdarbinieks 14.02.2016

Nav taisnības šai saulē-tu cilvēks ar miesu un dvēseli,i ar uguni i bez,nevari sarunāt par savu darbu daudzmaz atbilstošu summu.Bet cita maita atrod 17EUR/m2 plus vēl ar visiem bonusiem...