Sergejs Ignatovičs - Krāpjās

Šis cilvēks ir vissliktākais celtnieks, ņem naudu par darbu, bet iznākums ir pavisam savādāks man gribas brīdināt visus kas domā ar viņu sadarboties. Neiesaku. Reklamē sevi reklāmā ss.lv
ja izdomājat ko darīt meklējat caur paziņām celtniekus, es atradu un esmu apmierināta. Šis Sergejs brauc lepnā džipā zila krāsa. Bmw

S Sūdzambībele2 07.02.2017

Pilnīgi piekrītu sūdzības autoram. Arī mēs uzķērāmies uz šo krāpnieku. Lieki piebilst, ka naudu samaksājām pirms visi darbi tika padarīti, jo visu laiku Sergejam Ignatovičam bija kāds lielisks iemesls, lai to no mums izvilinātu gandrīz vai šantāžas ceļā un apelēšanas pie cilvēka veselības. Lai arī sākumā teica, ka lielākoties darbus veiks viņš pats ar brigādi, realitātē to darīja dzērāji un bomži. Darbi paveikti tik nekvalitatīvi, ka kauns kādu aicināt ciemos un pašreizējais meistars, kuru nolīgām remontdarbu paveikšanai, šausmās ik pa laikam saķer galvu.

O Olga Sapovalova 15.08.2017

Mums šis cilvēks taisija dzīvokļa remontu. Nekādu naudu naizvilināja, maksājam 1xreiz nedēlā. Par kvalitāti nevar sūdzēties.